Starity

„Személyes vészhelyzet” miatt félbeszakította és lemondta koncertjét Halsey

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 16. 18:21 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Még most sem lehet tudni, mi áll a háttérben – az énekesnő a közösségi oldalakon kért bocsánatot rajongóitól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 16. 18:57 #2
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
Legyen jobban bármi is történt vele sad.gif heart.gif
2017. november 16. 19:11 #3
- törölt felhasználó -    
Mélységesen össze vagyok törve, és fogalmam sincsen, mit írhatnék ide. Utoljára akkor aggódtam valakiért ennyire, amikor még év elején Lauren hónapokra eltűnt, és sehol sem hallatott magáról.
Halsey - avagy az ember, aki rengetegszer lemondhatta volna bármelyik fellépését. Bármikor megtehette volna, mert rengetegszer oka is volt rá, hogy ezt tegye. De nem tette.
- Nem tette, amikor nemsokkal a fellépése előtt tudta meg, hogy elvesztette a kisbabáját.
- Nem tette, amikor megfázott.
- Nem tette, pedig endometriózisban szenved, és gyakran alig tud lábra állni.
- Nem tette, pedig a jelenlegi turnéját krónikus betegen csinálja végig.
- Nem tette, amikor pár nappal egy fontos műtét előtt pihennie kellett volna.
Megtehette volna, de nem tette. És miért? Miattunk. A rajongói miatt. Miattunk, akiket nem szeretne cserbenhagyni, akiknek nem szeretne csalódást okozni. Miattunk, akiket jobban szeret mindennél.
A levelében egyébként azt írta, hogy nagyon kevés dolog van, ami miatt megállítani a koncertjét, de mindegy is.
Viszont, a rajongói azt is tudják, hogy Ashley-nek nálunk csak egy valami van, ami fontosabb - ez pedig a családja. Ők azok az emberek, akik miatt sírva rohant le a színpadról. És mi ezt megértjük. És rossz belegondolni, hogy min kell most keresztülmennie - mint mondtam, nagyon kevés dolog képes ezt a lányt lehozni a színpadról egy előadás közepén. Nem akarom megtudni, milyen fájdalmakat élhet át, mert akárhányszor csak belegondolok, elkap a sírógörcs, és nem tudom megállni, hogy ne gondoljak a zokogás alternatívájára. Őszintén remélem, hogy minden rendbe jön körülötted, Ash. Szeretetet, és támogatást küldök. Tudd, aki szeret, az itt lesz melletted, akármennyire is úgy érzed, hogy a világ összeomlani látszik. Szeretlek. Jobban, mint bárkit vagy bármit. heart.gif cray.gif
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Lisanne
2017. november 16. 19:30 #4
BiaB
BiaB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.26.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 264533
Offline offline
Biztos szakított vele G-eazy biggrin.gif
2017. november 16. 19:32 #5
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Nyilvánvalóan nyomós oka volt arra, hogy ezt tegye, mert ha valaki, akkor ő nem szokta csak úgy, komolyabb ok nélkül cserben hagyni a rajongóit. Remélem, mihamarabb rendeződnek a dolgok és minden rendben lesz vele. heart.gif
2017. november 16. 19:40 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (BiaB @ 2017.11.16. 19:30)
Biztos szakított vele G-eazy biggrin.gif

Már ne is haragudj, hogy megkérdezem, de érző, emberi lény vagy te? Nagyon kevés dolog képes felidegesíteni, de messze vezeti a listát, ha valaki rossz szóval vagy gondolattal illeti azt az embert, akit szeretek.
És köszönik szépen, Ashley és Gerald nagyon boldog párkapcsolatban élnek, és mindketten jobban érzik magukat, mint valaha. Az ok, amiért elhagyta a színpadot, valamelyik családtagjához köthető, aki minden bizonnyal balesetet szenvedett vagy életét vesztette.
Máskor meg tudnám köszönni, ha gondolkoznál, mielőtt ilyen ostoba dolgokat leírsz. Ashley érző ember, és van családja, akiket mindennél jobban szeret. Örülnék, ha ezt tiszteletben tartanád, és nem irkálnál baromságokat.
Köszönöm szépen. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Lisanne
2017. november 16. 20:19 #7
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Nem tudom hogy köze van-e a kettőnek egymáshoz, de lil peep meghalt, nem lehet hogy ez áll a háttérben?
2017. november 17. 09:07 #8
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2017.11.16. 19:40)
Már ne is haragudj, hogy megkérdezem, de érző, emberi lény vagy te? Nagyon kevés dolog képes felidegesíteni, de messze vezeti a listát, ha valaki rossz szóval vagy gondolattal illeti azt az embert, akit szeretek.
És köszönik szépen, Ashley és Gerald nagyon boldog párkapcsolatban élnek, és mindketten jobban érzik magukat, mint valaha. Az ok, amiért elhagyta a színpadot, valamelyik családtagjához köthető, aki minden bizonnyal balesetet szenvedett vagy életét vesztette.
Máskor meg tudnám köszönni, ha gondolkoznál, mielőtt ilyen ostoba dolgokat leírsz. Ashley érző ember, és van családja, akiket mindennél jobban szeret. Örülnék, ha ezt tiszteletben tartanád, és nem irkálnál baromságokat.
Köszönöm szépen. rolleyes.gif


Igazából ehhez annyit tudnék hozzászólni, hogy rendben hogy szereted stb, de kitudja milyen ember valójában a 4 fal között. kamera nélkül. Mert szerintem abban egyetértünk, hogy valamennyire azért próbálja eladni magát, hogy mi rajongók megszeressük őt. Nem támadni akarlak, mindenkinek meg van a véleménye, neked is nekem is és neki is. Elején egyébként nagyon bírtam őt, aztán elkezdett magamutogató, beszólós kis csaj lenni amit nagyon sajnálok sad.gif


Egyébként, biztos valami nagyon nagy balhé történhetett ha csak így lesétált a színpadról, valószínűleg család, sok erőt !!!
2017. november 17. 10:45 #9
abisz16
abisz16
visszatérő vendég
 
StátuszSokat szeretnék még tudni a starokról, és az oldalról!!!!!!!!!!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.31.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 5
Azonosító: 267611
Offline offline
De kár remélem jól van
2017. november 17. 16:04 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2017.11.17. 09:07)
Igazából ehhez annyit tudnék hozzászólni, hogy rendben hogy szereted stb, de kitudja milyen ember valójában a 4 fal között. kamera nélkül. Mert szerintem abban egyetértünk, hogy valamennyire azért próbálja eladni magát, hogy mi rajongók megszeressük őt. Nem támadni akarlak, mindenkinek meg van a véleménye, neked is nekem is és neki is. Elején egyébként nagyon bírtam őt, aztán elkezdett magamutogató, beszólós kis csaj lenni amit nagyon sajnálok sad.gif
Egyébként, biztos valami nagyon nagy balhé történhetett ha csak így lesétált a színpadról, valószínűleg család, sok erőt !!!

Őszintén remélem, hogy ezt a kommentárt te sem gondoltad komolyan.
Nem szeretnék megkérdőjelezni semmit, de pár héttel azután, hogy megkaptam Ashley lapjának a szerkesztési jogát, te úgymond szidod őt? Ez volt az a nagy rajongás, amiről meséltél nekem? Az, hogy ő az egyik kedvenc énekesnőd, hogy te írtál róla először cikkeket? Értem én, hogy változnak a dolgok az idő múlásával, de könyörgöm, pár hét telt el - mellesleg Halsey mindig is ilyen volt. Mindig kimondta az őszinte véleményét (ez az, amit te "beszólogatásnak" nevezel, elárulom, koránt sem az - én személy szerint nem tudnék felhozni épkézláb példát, amikor tényleg beszólt volna valakinek, but whatever), és sosem érdekelte az, hogy más mit gondol vagy mit mond róla. Mellesleg, eléggé nevetségesnek tartom, hogy nagy rajongójaként kétségbe mered vonni a személyiségét. Régen szomorú, ha azt hiszed, hogy megjátssza magát csak azért, hogy "eladható" legyen, és megszeressék őt az emberek. Ha valóban rajongó lettél volna / lennél, akkor nem állítanál ilyet, mert ez az egyik legnagyobb ostobaság, amit ember leírhat, vagy akárcsak gondolhat. Azt a mértékű szeretetet és őszinte hálát, amivel Ashley a rajongói felé fordul, nem lehet mímelni. Azt sem lehet, hogy a meet&greet-jein minden rajongójára legalább 5-10 perc beszélgetési időt fordít, és az a célja, hogy minél többet beszéljünk magunkról, mert igazán meg szeretne minket ismerni. Aki azt állítja, hogy ez a lány képes lenne megtagadni önmagát, a személyiségét csak azért, hogy az emberek megkedveljék, annál nincsen minden rendben. Nem akarlak szidni, nem áll szándékomban. De ha olyan jól ismernéd ezt a lányt, mint állítod, akkor tudnád, hogy ez a mondat a legnagyobb marhaság, amit ember csak leírhat. (egyébként nem értem a kis csaj kifejezést; Ashley nemrég múlt el huszonhárom éves, ha neked ez a kis csajság, az elég szomorú)
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Lisanne
2017. november 17. 16:29 #11
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Miért kellett odabiggyeszteni így ˝Személyes vészhelyzet˝? Ki tudja, hogy nem-e a családtagjaival történt valami? Őszintén, ha veletek megtörtént volna, nem ugyanezt tettétek volna? Hát de! Attól függetenül mert nem szeretitek, nem kell rossznak beállítani másokat, akik mindent megtesznek a rajongóikért. Múltkor a Meet&Greet-et sem mondta le, pedig beteg volt, hanem egy KANAPÉN fotózkodott a rajongóival, és végigénekelt egy show-t. Az is lehet, hogy rosszul lett. Empress-nek pedig csak annyit mondok, hogy gratulálok neked, ha emiatt megváltozik valakiről a véleményed, mert változott? Nem elmondom neked, ha jól ismerted már azelőtt is(mert ugye szeretted), akkor tudhattad volna, hogy ezelőtt is ilyen volt. Nem kell állszentnek lenned. Soha nem is szeretted őt, ha ennyi miatt nem szereted. Sajnállal, mert a világról alkotott képed eléggé furcsa. sad.gif Halsey-nak pedig kitartást!
2 felhasználónak tetszik: Lisanne, madeleine.
2017. november 17. 16:31 #12
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Empress gratulálni tudok csak az első kommentedhez. Értelmes ember lehetsz te is. sad.gif Sajnálom, hogy ilyenekkel van tele az országunk.
2017. november 17. 19:06 #13
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Fanatikus jelentése: megszállottan rajongó. Egyébként amit most én róla elmondtam, ugyanazt elmondtátok ti is rólam. Egyformák vagyunk smileeee.gif De én nem fogok szócsatázni 15 évesekkel, bár még azt elmondanám hogy igen rajongtam érte, de nem olyan betegesen...

2014 óta követtem őt és amióta mindenki felkapta, elszállt magától, ennyi a bajom vele. Elején nem ilyen volt. De ti ezt gondolom jobban tudjátok. Szóval hajrá dobáljatok kővel smileeee.gif
2017. november 17. 20:06 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2017.11.17. 19:06)
Fanatikus jelentése: megszállottan rajongó. Egyébként amit most én róla elmondtam, ugyanazt elmondtátok ti is rólam. Egyformák vagyunk smileeee.gif De én nem fogok szócsatázni 15 évesekkel, bár még azt elmondanám hogy igen rajongtam érte, de nem olyan betegesen...
2014 óta követtem őt és amióta mindenki felkapta, elszállt magától, ennyi a bajom vele. Elején nem ilyen volt. De ti ezt gondolom jobban tudjátok. Szóval hajrá dobáljatok kővel smileeee.gif

Gondolom meglep majd - hiszen mindent jobban tudsz - de én is 2014 óta ismerem. Igaz, akkor nem rajongtam érte annyira, mint most, de tudtam ki ő, és nem látom másként, mint akkor. Ugyanaz az ember maradt, és kicsit sem szállt el magától, legalábbis szerintem nem. Bár igazán érdekelne, számodra miben nyilvánul meg ez a hatalmas önteltség, amiről beszélsz.:')
(btw, nyugodtan "szócsatázz" csak egy 15 évessel, nem tudsz olyat mondani, amire ne tudnék válaszolni.)
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. november 17. 21:32 #15
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2017.11.17. 20:06)
Gondolom meglep majd - hiszen mindent jobban tudsz - de én is 2014 óta ismerem. Igaz, akkor nem rajongtam érte annyira, mint most, de tudtam ki ő, és nem látom másként, mint akkor. Ugyanaz az ember maradt, és kicsit sem szállt el magától, legalábbis szerintem nem. Bár igazán érdekelne, számodra miben nyilvánul meg ez a hatalmas önteltség, amiről beszélsz.:')
(btw, nyugodtan "szócsatázz" csak egy 15 évessel, nem tudsz olyat mondani, amire ne tudnék válaszolni.)


Azért 2014 óta rengeteg változott, bevallhatjuk. Nem rossz irányba, nem is jóba, egyszerűen változott. És felnőtt. Öntelt viszont egyáltalán nem lett. Csak híres. És szerintem tökre olyan mint Taylor Swift. Bármit csinál, az emberek egyből elkezdenek kombinálni és a végén rosszul jön ki a dologból. Közben meg Ashley és Taytay is nagyon aranyosak. Csak a média megalkotott róluk egy negatív képet az embereknek.

Másik téma; nem kell egyből a másik torkának esni, ha esetleg eltér a véleménye a Tiédtől. Az ilyen butthurt fanok kezdenek az agyamra menni. Teljes szívemből szeretem Ashleyt, de elfogadom Empress véleményét és meg is tudom érteni.
BiaB torkának sem kell neki esni. Valószínűleg viccek szánta – ami szar volt. De girl, nézz már rá az adatlapjára. 12 évesnél nem hiszem hogy több lenne. (És nem ez az első eset, hogy Ash és G kapcsolatával "viccelődik". Szóval leálhatna. Köszi.)

Btw mondtad, hogy nem tudnál felhozni példát arra, hogy Ashley mikor szólt be valakinek. Ott volt az az Iggys ügy, még nyáron. Ki nem állhatom Iggyt, de k*rvára felesleges volt beszólni neki. Mert csak maga alatt vágta a fát. Nagyon sokan megutálták emiatt. Tisztelem, hogy mindig kimondja mit gondol, de felesleges volt k*baszott idiótának neveznie.

Amúgy nem szeretnélek megsérteni, meg senmi, de minden kommented amit eddig olvastam (Halseyval kapcsolatos cikkeknél) úgy jön le nekem (lehet csak nekem, idk) mintha mindent jobban tudnál róla mint mások. Girl, ez nem egy verseny, hogy ki ismeri jobban őt. Rajtad kívül több millió ember a rajongója és napról napra egyre több.
Tényleg nem akartalak megbántani (valószínűleg nem is tettem, de ha igen, bocsi. És ha már Ashről van szó, olyan leszek mint Ő, ami a szívemben az a számon. Meg legtöbbször amúgyis ehhez tartom magam.), de ez már tényleg kezdte bökni a csőröm. Oké, hogy Magyarországon kevesen ismerik és ettől olyan elitnek érzed magad de nem kell úgy viselkedni mintha Te mindent jobban tudnál róla. És el lehetne fogadni, ha valaki nem ért egyet veled.

De ha már mindent annyira tudsz róla, írhatnál is cikkeket, mert nagyon kevés van vele kapcsolatban.

(Igazából nem akartam ezt leírni, mert ez pont nem az a cikk ami alatt ilyet kellene írni, de nem bírtam ki hogy ne tegyem meg. Bocsánat.)
4 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, exoverdose, Empress, Szandi0820
2017. november 18. 12:04 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheBestKitsune @ 2017.11.17. 21:32)
Azért 2014 óta rengeteg változott, bevallhatjuk. Nem rossz irányba, nem is jóba, egyszerűen változott. És felnőtt. Öntelt viszont egyáltalán nem lett. Csak híres. És szerintem tökre olyan mint Taylor Swift. Bármit csinál, az emberek egyből elkezdenek kombinálni és a végén rosszul jön ki a dologból. Közben meg Ashley és Taytay is nagyon aranyosak. Csak a média megalkotott róluk egy negatív képet az embereknek.
Másik téma; nem kell egyből a másik torkának esni, ha esetleg eltér a véleménye a Tiédtől. Az ilyen butthurt fanok kezdenek az agyamra menni. Teljes szívemből szeretem Ashleyt, de elfogadom Empress véleményét és meg is tudom érteni.
BiaB torkának sem kell neki esni. Valószínűleg viccek szánta – ami szar volt. De girl, nézz már rá az adatlapjára. 12 évesnél nem hiszem hogy több lenne. (És nem ez az első eset, hogy Ash és G kapcsolatával "viccelődik". Szóval leálhatna. Köszi.)
Btw mondtad, hogy nem tudnál felhozni példát arra, hogy Ashley mikor szólt be valakinek. Ott volt az az Iggys ügy, még nyáron. Ki nem állhatom Iggyt, de k*rvára felesleges volt beszólni neki. Mert csak maga alatt vágta a fát. Nagyon sokan megutálták emiatt. Tisztelem, hogy mindig kimondja mit gondol, de felesleges volt k*baszott idiótának neveznie.
Amúgy nem szeretnélek megsérteni, meg senmi, de minden kommented amit eddig olvastam (Halseyval kapcsolatos cikkeknél) úgy jön le nekem (lehet csak nekem, idk) mintha mindent jobban tudnál róla mint mások. Girl, ez nem egy verseny, hogy ki ismeri jobban őt. Rajtad kívül több millió ember a rajongója és napról napra egyre több. 
Tényleg nem akartalak megbántani (valószínűleg nem is tettem, de ha igen, bocsi. És ha már Ashről van szó, olyan leszek mint Ő, ami a szívemben az a számon. Meg legtöbbször amúgyis ehhez tartom magam.), de ez már tényleg kezdte bökni a csőröm. Oké, hogy Magyarországon kevesen ismerik és ettől olyan elitnek érzed magad de nem kell úgy viselkedni mintha Te mindent jobban tudnál róla. És el lehetne fogadni, ha valaki nem ért egyet veled.
De ha már mindent annyira tudsz róla, írhatnál is cikkeket, mert nagyon kevés van vele kapcsolatban.
(Igazából nem akartam ezt leírni, mert ez pont nem az a cikk ami alatt ilyet kellene írni, de nem bírtam ki hogy ne tegyem meg. Bocsánat.)

Jézusom.
Kezdeném azzal, hogy nem állt szándékomban vitát szítani, mindössze kiálltam egy olyan személy mellett, aki mindennél többet jelent nekem - én kérek elnézést, hogy képtelen vagyok elviselni, hogy valaki egy olyan embert nevez "hisztis kiscsaj"-nak, aki megmentette az életemet. Nem hinném, hogy emiatt velem lenne a baj.

A másik: szerintem ez nem beszólás. Legalábbis az, hogy kimondja az őszinte véleményét egy rasszista, homofób, ítélkező emberről, nem számít annak. Az ilyesmiről beszélni kell - Halsey pedig meg is tette. Szóvá tett egy problémát, ami sajnos elég elterjedt a mai világban. Ez beszólás? Elég szomorú, ha annak számít. Plusz Ashley marhára nem az az ember, akit érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Nem egyszer elmondta már, hogy nem fog más miatt megváltozni vagy magában tartani a gondolatait csak azért, hogy az emberek szeressék. Plusz bocsánatot is kért miatta, szerintem ezen nincs mit ragozni.

Utoljára pedig: nem képzelem magamat elitnek, mindössze idegesítenek azok az emberek, akik a lány ismeretének teljes, vagy ha nem is teljes, de részleges hiányában ítélkeznek felette és véleményt alkotnak róla - mikor Halsey pont nem az az ember, akit első ránézésre meg lehetne ítélni. Ez most nem Empress-re vonatkozik, róla tudom, hogy már évek óta ismeri és követi a munkásságát, plusz volt szerencsénk beszélgetni is; de a legtöbb ember, akinek a kommentjére reagáltam ezek alatt a bizonyos cikkek alatt, alig tudnak valamit Halsey-ról, mégis megpróbálnak felette ítélkezni. Elég szomorú, ha azt gondolod, hogy csak azért, mert ismerem őt, elitnek és mindenkinél okosabbnak hiszem magamat. Azt is elismerem, hogy túlreagáltam a dolgokat, és ezért elnézést is kérek, viszont nem tűröm el, hogy olyasmit állíts rólam, ami nem igaz. Igen, ismerem Halsey-t. Nem mondom, hogy teljesen, mert mint Empress is írta, nem tudom, milyen lehet otthon, a négy fal között. De amit van szerencsém tudni róla, azért hálás vagyok, ahogy azért is, hogy ismerhetem. Vannak, akik nálam sokkal többet tudnak róla, és ez rendben is van. Vannak, akiknek eltér a véleménye az enyémtől - az övékét tiszteletben tartom (még akkor is, ha vagyok olyan idióta, hogy teljesen felidegesedve lereagálom), mert kellenek a különböző vélemények. Elfogadom, ha valaki nem úgy vélekedik valamiről vagy valakiről, ahogyan én. Viszont azt ki nem állhatom, ha valaki az ismeretség hiányában próbálja életem egyik legmeghatározóbb emberét bírálni, vagy olyan jelzőkkel illetni, amelyek nem igazak rá. Nem hiszem azt, hogy elit lennék csak azért, mert sokat tudok róla. Elnézést, ha ez eddig így jött volna le. Ezért bocsánatot kérek. Viszont azért nem, hogy kiállok mellette.
2017. november 18. 13:16 #17
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
BiaB
Remélem ezt te sem gondoltad komolyan. Lehet viccnek szántad, de szerintem ezt senki sem gondolta viccesnek.
Teljesen boldog párkapcsolatban élnek (bár senki sem tudja milyenek 4 fal között.) Halseyt nem tartom a kedvencemnek, nem annyira követem a munkásságát, de nem kéne így beszélnie róla egy két embernek.
Remélem jól van, és hamrosan visszatér a turnéjához!
2017. november 18. 20:36 #18
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Empress Szóval lényegében az a bajod, hogy sikeres lett? Köszönjük, hogy elmondtad, és még mi vagyunk a 15 évesek. Nézz már magadba!
2017. november 19. 10:12 #19
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2017.11.18. 20:36)
Empress Szóval lényegében az a bajod, hogy sikeres lett? Köszönjük, hogy elmondtad, és még mi vagyunk a 15 évesek. Nézz már magadba!



Értelmezd kérlek a mondatomat. Nem az a bajom ,hogy híres lett örülök neki hogy befutott. Hanem az hogy a fejében szállt a hírnév.
2017. november 19. 10:33 #20
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Minek kell ezt ennyire túl reagálni? blink.gif
Gondolom, megossza majd a rajongóival, hogy mi történhetett, ha meg nem az sem gond..ez is teljesen érthető lenne,végülis nem kötelessége.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1118.