Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 28. 23:00 #101
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2014.08.28. 22:52)
Miley Cyrus pedig még a kalapácsával is _nevet.gif

Ilyenkor jó, mikor az ember eszébe jut, hogy az egyik fő érv, hogy melegeket nem fogadják el, az az, hogy "természetellenesek". Mert ha egy azonos neművel van kapcsolatom az nem természetes, ha pedig random szerszámokat veszek a számba, az igen. good.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, JBT1, itsjustme, Jolie_77, taylex
2014. augusztus 28. 23:00 #102
Katerina S.
Katerina S.
visszatérő vendég
 
StátuszMinden "már nem érdekel" mögött van egy kis érzelem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 1
Azonosító: 228625
Offline offline
Először is gratulálok! Nagyon tartalmas és jó cikk lett. Én őszinte leszek, nem mondom, hogy már ennyi idősen teljesen megbarátkoztam a homoszexualitással, de az esetek 90%-ában ők sem tehetnek arról, hogy saját nemükhöz vonzódnak. Én nem ítélem el őket, sőt, mivel egyre több homoszexuális ember van, sorozatokban is már feltűnnek, amennyire tudom, próbálom elfogadni őket, ők is emebrek. smileeee.gif
2014. augusztus 28. 23:01 #103
- törölt felhasználó -    
Nem itélkezem, mert mindenkinek joga van a szerelemhez, de nekem akkor is furcsa marad. A cikk viszont nagyon jó lett, gratulálok.
2014. augusztus 28. 23:06 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katerina S. @ 2014.08.28. 23:00)
... de az esetek 90%-ában ők sem tehetnek arról, hogy saját nemükhöz vonzódnak.

A másik tíz százalék úgy fekszik le este, hogy "holnap homoszexuális leszek"?
12 felhasználónak tetszik: AFCfan, MadHatter, elin., Szandi0820, johanna92, Fan-ily6889, janet7, itsjustme, JBT1, MarkHoffmanlives, x Maite_Sandra x, icarlyluv
2014. augusztus 28. 23:07 #105
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.28. 23:00)
Ilyenkor jó, mikor az ember eszébe jut, hogy az egyik fő érv, hogy melegeket nem fogadják el, az az, hogy "természetellenesek". Mert ha egy azonos neművel van kapcsolatom az nem természetes, ha pedig random szerszámokat veszek a számba, az igen. good.gif


Nekem pedig az jut az eszembe erről, hogy bizonyos országokban legális az állatokat szexuális aktusra használni. Érdekes, hogy a homofóbok szerint ez nem természetellenes - csak az, ha két egynemű ember szereti egymást. És ne felejtsük el, hogy ugyebár a leszbikusok kivételek, mert arra mindegyik heteró pasi szereti csorgatni a nyálát.
8 felhasználónak tetszik: elin., Szandi0820, JBT1, Fan-ily6889, AFCfan, itsjustme, MarkHoffmanlives, icarlyluv
2014. augusztus 28. 23:13 #106
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2014.08.28. 23:07)
Nekem pedig az jut az eszembe erről, hogy bizonyos országokban  legális az állatokat szexuális aktusra használni. Érdekes, hogy a homofóbok szerint ez nem természetellenes - csak az, ha két egynemű ember szereti egymást. És ne felejtsük el, hogy ugyebár a leszbikusok kivételek, mert arra mindegyik heteró pasi szereti csorgatni a nyálát.

És persze a biszexuálisok, mert akkor azoknak biztosan az az egyetlen vágyuk, hogy lefeküdjenek velük +egy másik nővel. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, JBT1, Fan-ily6889, Jolie_77
2014. augusztus 28. 23:21 #107
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Ez egy nagyszerű cikk lett. Végre valami értelmes az oldalon a sok szenny pletyka között. smileeee.gif Köszönöm szépen. Remek.
És remélem sokan elgondolkodnak azok közül, akik támadják azokat, akik mernek mások lenni. Mernek önmaguk lenni, akkor is ha éppen melegek vagy leszbikusok. Remek cikk, még egyszer köszönöm. smileeee.gif
2014. augusztus 28. 23:31 #108
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Én nem utálom és nem ítélem el a melegeket, de nem is mondanám, hogy nagyon pártolom őket. Mármint ne értsetek félre semmi bajom azzal, hogy mások, de különösebben nem állok ki értük. Nekem semlegesek, azt csinálnak amit akarnak. Egyébként nekem is van egy meleg rokonom és nagyon jófej, semmi baj nincs vele, tehát nem kell rögtön senkiházinak titulálni!
2014. augusztus 29. 00:08 #109
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Az eddigi legjobb cikk, amit valaha olvastam itt. meghajolo.gif
2014. augusztus 29. 00:28 #110
- törölt felhasználó -    
Ez egy fantasztikus cikk lett. Semmi bajom sem a homoszexuálisokkal, sem a leszbikusokkal. Sőt engem nagyon feltud bosszantani, mikor a konditermes f*szi és a macája a buszmegállóba-vagy bárhol-egymás szájába vannak, de egy meleg vagy leszbikus pár megölelni sem tudják egymást.
2014. augusztus 29. 00:39 #111
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Először is hatalmas gratula a cikkírónak, amiért ilyen szépen, összeszedetten kigyűjtött és megírt mindent. smileeee.gif Külön köszi a Kid's Reat részért, ez a kedvenc epizódom.

Sosem volt gondolom a melegekkel. Régebben vegyes érzelmeim voltak ezzel kapcsolatban, nem igazán tudtam hová tenni őket, de mára ez már teljesen megváltozott, sőt támogatom őket. Love is love, mindenki azt szeret, akit akar. Hívő vagyok, elsőáldoztam, bérmálkoztam, olykor még templomba is eljárok, és tudom, hogy a Biblia azt mondja, hogy a homoszexualitás bűn. Ugyanakkor ha jól tudom azt is mondja, hogy szeressük és fogadjuk el egymást. Akkor hogy is van ez?

Őszintén szólva sokkal szívesebben nézek egy kézenfogva sétáló, vagy éppen csókolózó egynemű párt, min egy ribit, akin a picsagatya rövidebb, mint egy bugyi, vagy össze lehet keverni a szoknyáját egy övvel... Vagy éppen egy heteró párt, akik előttem csinálják azt, ami már tényleg szobára való.

A felvonulás megint más téma. Amikor Londonban éltem, elmentem egyik hétvégén a Trafalgar Térre, és pont akkor volt a Pride (amiről nem tudtam). Úgy voltam vele, hogy ha már odakeveredtem, akkor nem hagyom ki. Tudjátok, mi volt a legjobb az egészben? Ezerféle ember, melegek, biszexuálisok, transzneműek, heterók, stb, és mégis mindenki teljesen jól megfért egymást mellett. Tudjátok mit láttam? Nem magamutogatást, nem rivalkodást, nem gyűlöletet. Hanem azt, hogy ez a sok különböző ember boldogan, élettel teli ünnepel, bulizik, jól érzi magát. London sokkal elfogadóbb hely, mint Magyarország.

Viszont, ahogy a kommenteket olvasom itt, kezdem látni, hogy talán javuló tendenciát mutat ez a társadalom. Sajnos mindig lesznek olyanok, akik ezt elítélik, de azokat az embereket csak sajnálni tudom, amiért ilyen szűk látókörűek, rasszisták.

De örülök, hogy egyre többen elfogadjuk egymást.
2014. augusztus 29. 00:54 #112
Mille
Mille
visszatérő vendég
 
StátuszFeelings that come back are feelings that never left
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 970
Azonosító: 228201
Offline offline
Én nem vagyok sem leszbikus, sem biszexuális, sem semmi egyéb, de mégis hozzám nagyon közel áll ez a téma, ugyanis van két fiú, akiket imádok és ők is őszintén, nagyon szeretik egymást. Túl szépnek tartom a szerelmüket ahhoz, hogy érdekeljen vagy egyáltalán észrevegyem, hogy egyneműekről van szó és szerintem mindenkinek így kéne felfognia ezt. A szerelem talán a legszebb dolog a világon, miért lenne kevésbé gyönyörű és fantasztikus, ha nem fiú és lány között jön létre?!
Fantasztikus cikk lett, jó volt olvasni. Köszönet érte smileeee.gif
2014. augusztus 29. 05:01 #113
DirectionerGirl113
DirectionerGirl113
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Gonna Shout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.19.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 224579
Offline offline
Nekem nagyon tetszett ez a cikk! Szép aprólékos,összeszedett( jajj de bölcs lettem xD)
So én nem ítélem el a melegeket sem leszbikusokat és a biszexszeket ha ők így jól érzik magukat, de pls ne előttem akkor.
Oké?
Oké.
Öhm leszögezem nem vagyok homofób se!!!.
2014. augusztus 29. 05:19 #114
xilence
xilence
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 31
Azonosító: 155931
Offline offline
Undorító, és elszomorító, hogy itt tartunk. Az a jó, ha valaki abnormális vagy megkéseli a gyermekedet !
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Mendys
2014. augusztus 29. 07:19 #115
- törölt felhasználó -    
Ez a cikk iszonyatosan jó lett!Igaz,hogy nagyon sok mindent tudtam már de attól függetlenül jó volt olvasni.Igazából sosem volr gondom a melegekkel vagy a leszbikusokkal.Mivel egyszerűen olyanok mint mi.És ezért köszönök mindent elhunyt nagyapáimnak akik ezeket elmagyarázták amikor 5 éves voltam.
De azon kívűl mindannyian tudjuk,hogy sok ember elítéli a melegeket!Ezt sosem fogom megérteni!De ha már itt tartunk ez a cikk azt is mondatja velünk,hogy a melegeknek semmi bajuk nincs azon kívűl,hogy a saját nemükhöz vonzódnak!
2014. augusztus 29. 08:02 #116
Viry
Viry
visszatérő vendég
 
Státusz❤‿❤Oh my God ❤‿❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.02.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 3
Azonosító: 208005
Offline offline
jó lett a cikk, csak annyira elszomorít hogy ilyen méllyen van a világunk =(
2014. augusztus 29. 08:29 #117
RikiEri
RikiEri
visszatérő vendég
 
StátuszI know my heart's too drunk to drive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 223216
Offline offline
Jó cikk lett, tényleg mindent elmond erről a témáról, de azért én még mindig nem tudom teljesen elfogadni smileeee.gif
2014. augusztus 29. 08:48 #118
- törölt felhasználó -    
Fantasztikus cikk, gratulálok az írójának. smileeee.gif
Az embereknek a saját dolgukkal kéne foglalkozniuk, és nem a homoszexuálisokat szégyeníteni. Ugyanolyan emberek mint bárki.
2014. augusztus 29. 08:56 #119
- törölt felhasználó -    
Remek cikk lett, tartalmas, érdekes, figyelelmfelkeltő smileeee.gif Gratulálok az írónak, nekem nagyon tetszett <3 Eddig a legtöbb dolgot már tudtam ^^
De hogy a világ idáig süllyed....mindenkinek a saját dolgával kéne foglalkoznia...
2014. augusztus 29. 09:12 #120
Petra483
Petra483
visszatérő vendég
 
StátuszBe careful of your thoughts; they may become words at any moments-Lara Gassen
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.26.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 215904
Offline offline
Nagyon érdekes cikk lett. Több ilyen hasznos cikknek kéne lennie. (Y)
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!