Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 28. 22:08 #81
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Köszönöm szépen ezt a cikket, nagyon tanulságos lett smileeee.gif Még jó, hogy én negyedikben nem tanultam etikát xD
2014. augusztus 28. 22:09 #82
lizzy1307
lizzy1307
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 231539
Offline offline
Bár szerintem a homoszexuálisoknak, nem kellene gyerekeket nevelni!!!!
2014. augusztus 28. 22:10 #83
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet
Nem provokatív? Dehogynem! Nagyon is az. Ennyi erővel a heterók is tarthatnának felvonulást, verhetnék a mellüket, hogy de büszkék.

Hidd el, ha heteróknak kéne küzdeniük azért, hogy elfogadják őket és emberi lényként tekintsenek rájuk, ők is tartanának felvonulást... wink.gif
Már sokan mondták előttem, de hatalmas köszönet a cikkért, fantasztikus lett... kiss2.gif good.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, janet7, JBT1, itsjustme, Jolie_77, taylex
2014. augusztus 28. 22:21 #84
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nekem nincs bajom a melegekkel, de hogy annyira durván és erőszakosan nyomják bele az emberek arcába, hogy de van és videóba smárolunk meg tapizzuk egymást, mert csak, mi megtesszük! Így senki nem fogja őket elfogadni, ha erőszakosan viselkednek.
2014. augusztus 28. 22:21 #85
Starlover5000
Starlover5000
visszatérő vendég
 
StátuszBocsánatot kérek mindenkitol a kapcsolatok torlése miatt...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 448
Csatolások: 2
Azonosító: 227002
Offline offline
szerintem a homoszexuálisoknak, nem kellene gyerekeket nevelniik biggrin.gif
2014. augusztus 28. 22:21 #86
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
jó cikk lett
2014. augusztus 28. 22:22 #87
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (lizzy1307 @ 2014.08.28. 22:09)
Bár szerintem a homoszexuálisoknak, nem kellene gyerekeket nevelni!!

Szerintem... szerintem meg gyerek fejjel nem kéne ítélkezned. Az érvelést lehagytad. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77, itsjustme
2014. augusztus 28. 22:24 #88
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Én nem akarok egyik vitába sem belekeveredni, pedig néhány véleményre szívesen válaszolnék... Én egyébként mindenkit olyannak fogadok el, amilyen, hisz ha ő jól érzi magát úgy, ahogy van, akkor az én vagy bárki más véleménye igazán lényegtelen. És ezt nem csak a melegekre értem, hanem mindenkire, aki valamiért "kilóg a sorból".
Egyébként jó cikk lett! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2014. augusztus 28. 22:25 #89
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2014.08.28. 21:53)
köszönöm a cikket, öröm volt olvasni, és gratulálok hozzá. meghajolo.gif 
pont a magadfajta szűklátókörű senkik miatt tart ott a világ, ahol. gratulálok az iszonyúan érett hozzáállásodhoz, büszke lehetsz magadra. smileeee.gif
de természetesen úgy, hogy fingja nincs az embernek a helyzetről, és arról, hogy min mennek keresztül azok az emberek, akiknek mondjuk meg kell küzdeni a másságuk elfogadásával, illetve elfogadtatásával könnyű is pofázni. tudod milyen érzés bevallani a családodnak, hogy "más" vagy, és látni rajtuk a csalódottságot, a hitetlenkedést? dobtak már el az állítólagos barátaid csak azért, mert nem tudják elfogadni azt, amilyennek születtél, és amiről te nem tehetsz? elképzelésed sincs semmiről, egyszerűen látsz valamit, ami nem megszokott - nem "nem normális" - fujjogsz, mert mások is azt teszik, és gondolkodás nélkül mész a tömeg után. sajnálom, de ez szánalmas. 
ha épp férfival vagyok együtt, nyugodtan nyalhatjuk-falhatjuk egymást, meg is d*ghat az utcán, mert a tévében heterókat láttok, ezért nem találjátok undorítónak, de ha épp nővel lennék, mindenki leköpne és lehordana mindennek? nem tudom, nekem jobban felfordul a gyomrom, ha azt látom, hogy egy tizennégy éves kisfiú ledugja a nyelvét a tíz éves "barátnője" torkán, mint ha szembe jön velem két férfi, akik fogják egymás kezét, és közben beszélgetnek... 
azt pedig a homoszexualitás mennyire természetes vagy épp természetellenes, szerintem nem pont nektek kellene eldönteni. rolleyes.gif

Ennyi! meghajolo.gif Mindig megmondod a tuti! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2014. augusztus 28. 22:27 #90
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Viszont azzal nem értek egyet akik azt mondják vagy írják hogy nem kellene melegeknek gyereket nevelniük miért ne nevelhetnének szerintem elöbb nevelnek jobb gyereket ők mint a heterok mert amilyen családokkrol lehet hallani mostanság hol a apa iszik vagy netán rosszabbik esetben drogozik vagy a anyuka éli világát és hidegen hagya a saját gyereke és ahol melegek a szülök ott keveset lehet ilyet hallani!! de visszont a meleg fel vonulásnak én is ellene vagyok mert szerintem mindenkinek a saját személyes dolga hogy kihez vonzódik nem lenne meleg felvonulás szerintem az emberiség is valamilyen szinten el fogadná őket mert igy amiket művelnek a felvonulásokon egyre jobban utálni fogják őket!
2014. augusztus 28. 22:35 #91
- törölt felhasználó -    
Gratulálok a cikkhez, ez egy igen összetett téma, de mégis mindenre kitér!
Nekem sosem volt különösebb bajom a melegekkel. A környezetemben még nem nagyon találkoztam ilyennel, de ha megismernék egyet, bevallom, furcsának találnám. Akárki akármit is mond, nem ez a természetes, viszont nem egy eget rengetően felháborító dolog, amit ne lehetne elfogadni. Mindettől ők még ugyanolyan emberek, mint bárki más, és szerethetnek ugyanúgy valakit a saját nemükből. Én előbb barátkoznék egy jó fej "mással", mint egy k*csög heteróval. Sajnálom, hogy a régi emberek ennyire begyöpösödöttek voltak, hogy még halálra is ítéltek valakit azért, amiről nem tehetett (középkorra gondolok). Rá kell jönnöm viszont, hogy ma is vannak olyan elvetemültek, akik nem tudnak tudomásul venni egy ilyen dolgot, pedig nem olyan nehéz. A Biblia ugyan nem emlegeti a dicsőítő cselekedetek között, de nem hinném, hogy Isten pokolra küldene egy meleget, aki világéletében egy szalmaszálat sem tett keresztbe senkinek. Az, hogy együtt neveljenek gyereket, végülis nem annyira szörnyű, jobb egy lurkónak teszem fel két nő mellett, akik szeretik, mint egy nő és egy férfi mellett, akik nem gondoskodnának róla. Nagyon remélem, hogy valaha egyszer felnyílik az emberek szeme, bár hogy mindenkivel megtörténjen, arra nagyon kicsi az esély.
2014. augusztus 28. 22:36 #92
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett. smileeee.gif
2014. augusztus 28. 22:39 #93
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Starlover5000 @ 2014.08.28. 22:21)
szerintem a homoszexuálisoknak, nem kellene gyerekeket nevelniik biggrin.gif

szerintem meg nem ártana először megtanulni helyesen írni, mielőtt ok nélkül bírálsz másokat.

miért ne nevelhetnének a homoszexuálisok gyereket? sajnos a személyes ismerettségi körömben nincsen ilyen eset, de nézzétek már meg a cikkben is említett Neil Patrick Harrist a pájával és a gyerekeikkel. minden családnak ilyennek kellene lennie - nem az kellene, hogy számítson, milyen nemű illető neveli az adott gyereket, hanem hogy mennyire fontos neki, és mennyire szereti.
6 felhasználónak tetszik: elin., Szandi0820, Fan-ily6889, JBT1, Jolie_77, icarlyluv
2014. augusztus 28. 22:41 #94
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Régen volt ilyen tartalmas, érdekes, összeszedett cikk itt, szóval gratula az írójának smileeee.gif
2014. augusztus 28. 22:44 #95
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Valakit a melegfelvonulás borít ki, engem inkább az, ha a buszon öt centire az arcomtól a tömött buszon két kis sz*ros tinédzser egymás manduláját nyalogatja. Miért normális és elfogadott, hogy két ellenkező nemű smárolhat, nyilvános helyen, mindenki szeme láttára (és füle hallatára), de két férfi vagy két nő nem foghatja egymás kezét?
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fan-ily6889, JBT1, itsjustme, MarkHoffmanlives, x Maite_Sandra x
2014. augusztus 28. 22:46 #96
Ancsucsu
Ancsucsu
visszatérő vendég
 
StátuszHeroes always get remembered, but you know legends never die...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 213
Csatolások: 1
Azonosító: 151918
Offline offline
Gratulálok a cikkhez, nagyon jó lett. smileeee.gif Sosem értettem miért jó, ha azért utálsz valakit, mert "más". Ennyi erővel az összes ember utálhatná a másikat, mert mindenki különböző, senki sem egyforma....
2014. augusztus 28. 22:50 #97
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Idézet (meyah_ @ 2014.08.28. 22:21)
Nekem nincs bajom a melegekkel, de hogy annyira durván és erőszakosan nyomják bele az emberek arcába, hogy de van és videóba smárolunk meg tapizzuk egymást, mert csak, mi megtesszük! Így senki nem fogja őket elfogadni, ha erőszakosan viselkednek.

Nem bántásból, de nézz meg egy bármilyen mai klipet és garantálom neked, hogy fele arról fog szólni, hogy heterók csinálják ugyanezt. unsure.gif
(Vagy menj ki az utcára. dry.gif )
4 felhasználónak tetszik: JBT1, Jolie_77, Ancsucsu, taylex
2014. augusztus 28. 22:51 #98
bassistgirl
bassistgirl
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a fucking unicorn and I don't believe in humans...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 11
Azonosító: 166023
Offline offline
<3 Köszi, már úgy olvastam volna egy ilyet. Mindenhol hallja az ember heteró emberektől, hogy "lenyomják a torkunkon, erőltetik össze-vissza". És ilyenkor újra és újra azt érzem, hogy kibuggyan belőlem a vallomás: mert szükség van rá még mindig. Amíg lesznek olyanok, akik azt mondják ne neveljenek gyereket a homokosok vagy hogy ne csinálják utcán, addig igenis kell, hogy felszínen maradjon ez a téma, és beszéljünk róla, és bizonygassuk értelmetlenül, hogy igen, lehet, hogy nővel/férfival vagyunk együtt, nő/férfi létünkre, mégsem akarunk elrejtőzni, mert az beteges, tisztességtelen dolog magunkkal szemben is. Fontos, hogy minden embernek meglegyenek a jogai egyformán, és ne kelljen a magyarországi melegeknek például másik országba utaztatniuk az egész családot és barátokat, ha össze akarnak házasodni... És ez csak egy példa. Amíg lesznek olyanok, akik k.csögöznek az utcán és köpnek vagy verekedést kezdenek, addig kell, hogy foglalkozzunk ezzel az üggyel, van még mit tanulni toleranciából.
2014. augusztus 28. 22:52 #99
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (MarkHoffmanlives @ 2014.08.28. 22:50)
Nem bántásból, de nézz meg egy bármilyen mai klipet és garantálom neked, hogy fele arról fog szólni, hogy heterók csinálják ugyanezt. unsure.gif 
(Vagy menj ki az utcára. dry.gif )


Miley Cyrus pedig még a kalapácsával is _nevet.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fan-ily6889, JBT1, MarkHoffmanlives, itsjustme, johanna92, Ancsucsu, icarlyluv
2014. augusztus 28. 22:54 #100
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! smileeee.gif
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!