• Michael Schumacher Kimi Raikkönen Heikki Kovalainen Lewis Hamilton Ralf Schumacher Nico Rosberg Fernando Alonso David Coulthard Felipe Massa Juan Pablo Montoya Sebastian Vettel Jenson Button Rubens Barrichello Daniel Ricciardo Mika Häkkinen

Egyesek keményen edzenek, mások partiznak, megint mások halálos nyugalomban töltik megérdemelt pihenésüket.

2012.08.08. 10:10 | Írta: Miss Vettel | Hozzászólások: 41Tovább olvasom

Sebastian Vettel 2010 Formula–1-világbajnoka Sebastian Vettel 2010 Formula–1-világbajnoka

Sebastian Vettel lett a Formula-1 történetének legfiatalabb világbajnoka.

2010.11.14. 16:04 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 118Tovább olvasom

Vettel indul elsőnek Abu-Dzabiban Vettel indul elsőnek Abu-Dzabiban

Sebastian Vettel szerezte meg az első rajthelyet, így ő indulhat az élről a holnapi Abu-Dzabi versenyen.

2010.11.13. 15:03 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 33Tovább olvasom

Vettel lemond a VB-címről Vettel lemond a VB-címről

Sebastian Vettel, a Red Bull csapat versenyzője nyilatkozott az Abu Dzabi Nagydíjról.

2010.11.12. 11:11 | Írta: cseszt | Hozzászólások: 38Tovább olvasom

Sebastian Vettel ismét győzedelmeskedik Sebastian Vettel ismét győzedelmeskedik

Sebastian Vettel nyerte a 2010-es Brazil Nagydíjat, négy másodpercet verve csapattársára, Mark Webberre. A pole-pozícióból induló Nico Hulkenberg végül csak a nyolcadik helyen ért célba.

2010.11.07. 19:07 | Írta: LilyanRed | Hozzászólások: 19Tovább olvasom

Vettel félt a koreaiakra bízni a tűzoltást Vettel félt a koreaiakra bízni a tűzoltást

A fiatal pilóta autója meghibásodott és kigyulladt, mire saját maga kezdte oltani a motorját.

2010.10.31. 17:05 | Írta: cseszt | Hozzászólások: 10Tovább olvasom

Alonso nyerte az első koreai futamot Alonso nyerte az első koreai futamot

Fernando Alonso nyerte meg a legelső koreai futamot, amin végig esett az eső.

2010.10.24. 15:03 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 38Tovább olvasom

Alonso nyerte az Olasz Nagydíjat Alonso nyerte az Olasz Nagydíjat

Fernando Alonso feldobta a Ferrari-rajongókat, ugyanis ő lett az Olasz Nagydíj nyertese. A második helyet Button szerezte meg, a harmadikat pedig Massa.

2010.09.12. 20:08 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 24Tovább olvasom

Alonsóé az első rajtkocka Alonsóé az első rajtkocka

A Ferrarinál remekül időzítettek, idei első pole-pozíciójukat éppen hazai versenyükön, az Olasz Nagydíjon szerezték Fernando Alonso révén. A spanyol mellől Jenson Button rajtolhat majd. A harmadik idő Felipe Massáé.

2010.09.11. 17:05 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom

Kubica a hibák ellenére is 3. lett Kubica a hibák ellenére is 3. lett

Robert Kubica a harmadik helyről vághatott neki a Belga Nagydíjnak, ahol negyvennégy kör után a harmadikként ért célba. A Renault versenyzője elmondta, hogy figyelembe véve a körülményeket, elégedett a dobogóval.

2010.08.30. 17:05 | Írta: Zolee90 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom

Mark Webberé a pole! Mark Webberé a pole!

A Formula–1-es Belga Nagydíj időmérő edzésén fontos szerepet játszott az eső, ami többeket is megtréfált, bár a papírforma így sem állt a feje tetejére. Végül Mark Webbernek sikerült megszereznie a pole-pozíciót.

2010.08.28. 19:07 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Alonso keres a legtöbbet Alonso keres a legtöbbet

Az F1-es pilóták fizetése általában nem nyilvános, de most napvilágot látott egy ranglista, amely a versenyzőket éves keresetük alapján rangsorolta.

2010.08.26. 10:10 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 40Tovább olvasom

Hol nyaralnak a Formula–1 pilótái? Hol nyaralnak a Formula–1 pilótái?

A Forma–1-es mezőny tagjai a szabadságuk idején is folytatják az edzésprogramjukat, de természetesen a kikapcsolódásra is elegendő időt fordítanak. Néhány pilóta elárulta, hol tölti majd a szünetet.

2010.08.11. 15:03 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 20Tovább olvasom

Vettel 128 pontot vesztett idén! Vettel 128 pontot vesztett idén!

Vettelnek a magyar nagydíjon biztos első hely csúszott ki a keze közül, ezért összeszámolták, hogy hány pontot vesztett eddig.

2010.08.04. 12:12 | Írta: dorcsykaa | Hozzászólások: 27Tovább olvasom

Izgalmas volt a Magyar Nagydíj Izgalmas volt a Magyar Nagydíj

A jubileumi, 25. Magyar Nagydíj roppant érdekes és izgalmas volt, balesetek, előzések hada volt a szemünk előtt.

2010.08.02. 10:10 | Írta: dorcsykaa | Hozzászólások: 58Tovább olvasom

Vettel levert mindenkit! Vettel levert mindenkit!

Red Bull, Ferrari összecsapás várható vasárnap, míg a világbajnokságot vezető McLaren egyelőre nem találja a ritmust. Vettel a Hungaroringen mindenkit levert! Legalábbis az időmérőn.

2010.07.31. 18:06 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 27Tovább olvasom

Webber nyerte a Brit Nagydíjat Webber nyerte a Brit Nagydíjat

Mark Webber nyerte a világbajnokság idei 10. futamát a Brit Nagydíjat. Mögötte Lewis Hamilton végzett, harmadikként pedig Nico Rosberg ért célba. A poleból induló Vettelt csak hetedikként intették le.

2010.07.11. 16:04 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 19Tovább olvasom

Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában

Lewis Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában. Őt követi a Red Bull két pikótáj Webber és Vettel. A hétszeres világbajnok Michael Schumacher csak a 13. helyről indulhat a vasárnapi futamon.

2010.06.12. 21:09 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Hamilton nyert Isztambulban Hamilton nyert Isztambulban

Lewis Hamilton nyerte az 58 körös Török Nagydíjat csapattársa a címvédő Jenson Button előtt. Harmadikként a szombati időmérő legjobbja Mark Webber végzett.

2010.05.31. 08:08 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

A Török pole is Webberé A Török pole is Webberé

Mark Webber nyerte az idei hetedik időmérőt Isztambulban. Az ausztrál mellől a Mclarenes Lewis Hamilton rajtol. Őket követi Vettel és Button. Úgy tűnik a Red Bullok tényleg verhetetlenek.

2010.05.29. 15:03 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 7Tovább olvasom

Massa marad? Massa marad?

Az elmúlt hetekben központi témának számított a Ferrari pilótapárosának kiléte. Vagyis csak az egyik pilóta helyzete volt kétséges. Az, hogy Fernando Alonso munkájára számít a csapat az nem kétséges, de most úgy tűnik, hogy Felipe Massára is szüksége van Stefano Domenicalinak.

2010.05.29. 08:08 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 17Tovább olvasom

Vajon ki lesz Alonso csapattársa 2011-ben??? Vajon ki lesz Alonso csapattársa 2011-ben???

Bár még csak most kezdődött el a 2010-es szezon, de a rajongók és az újságírók már most tudni vélik ki hova igazol 2011-ben. Több helyen is olvasható, s az érintettek is tettek olyan nyilatkozatokat amiből arra lehet következtetni, hogy Massa távozik a Ferraritól a 2010-es évad végén.

2010.05.26. 18:06 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 4Tovább olvasom

Barcelona után Monte-Carloban is nyert Webber Barcelona után Monte-Carloban is nyert Webber

Mark Webber nyerte Monacoi futamot, másodikként csapattársát Sebastian Vettelt intették le, a renaultos Robert Kubica ért be harmadikként.

2010.05.16. 16:04 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 19Tovább olvasom