Starity

Hírszerkesztők topikja

77 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 09. 18:53 #1481
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Kérném csatolni ehhez a cikkhez Jeanine Mason lapját.

Köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: silenc
2018. szeptember 13. 08:58 #1482
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Kérném csatolni az alábbi cikkekhez Natasha Bassett lapját.
https://starity.hu/forum/topik/568164-natasha-bassett-bizik-abban-hogy-britney-spears-is-megnezi-az-ele...l-szolo-filmet/
https://starity.hu/magazin/66064-megerkezett-a-britney-spearsrol-szolo-eletrajzi-film-elozetese/
https://starity.hu/magazin/65994-az-eletrajzi-filmben-britney-spearst-alakito-szineszno-szerint-nehez-v...o-borebe-bujni/
Köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2018. október 24. 13:03 #1483
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ennél a cikknél kérlek töröljétek a kapcsolódó sztárok közül Kim Woo Joo-t, és helyette csatoljátok Kim Woo Jin-t, félreírtam a nevét és nem vettem észre csak akkor, mikor már beküldtem a cikket. blush.gif
Köszönöm előre is!
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2018. november 04. 21:08 #1484
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Tegnap írtam ezt a cikket, és most látom, hogy helytelenül írtam valamit: "amely a brit énekes közelgő, negyedik szólóalbumán fog helyet kapni.". Nem a negyedik, hanem a harmadik. Illetve, ha már ezt kijavítjàtok, akkor a legelső mondatban még annyi, hogy: két hete hete van írva.
Elnézést kérek, és nagyon köszönöm, hogyha kijavítjàtok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. február 18. 07:23 #1486
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Sziasztok!
Lehet, rossz helyre írok, csak már mindenképp érdeklődni szerettem volna. Régebben sok cikkem kikerült ide, de az utóbbi időben akárhányat küldtem, egyiket sem láttam viszont a címlapon. Igyekszek figyelni a helyesírásra és a megfogalmazásra, és nem tudom, mi lehet a a baj. Építő kritikát vagy akármit elfogadok, akár privátban is smileeee.gif
2019. március 31. 20:25 #1487
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kérlek javítsátok ebben a cikkben az "Is" szőt "In"-re, mert elírtam:
"...új filmjében, a Love In The Sun-ban fog főszerepet..."
"...kiderült, hogy a Love In The Sun tényleg egy film..."

Köszönöm szépen! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. május 27. 18:27 #1488
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kérlek ehhez a cikkhez csatoljátok Shawn helyett Shawn Christian adatlapját. Köszönöm szépen! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. június 04. 16:40 #1489
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kérlek ebben a cikkemben javítsátok ebben a bekezdésben a szörnyű szót szörnyűekre.
"... A hostesseitek egyszerűen szörnyűek..."
Köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. július 21. 19:55 #1490
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Órákig szerkesztettem egy hosszú és eléggé részletes cikket a Marvel-moziverzum jövőjét illetően, és már majdnem elküldtem azt, amikor feldobott egy hibaüzenetet, hogy fel kell töltenem képet. Itt még rájöttem, hogy mi a probléma, de azóta csak üres hibaüzenetet dob fel, amikor el akarom küldeni, és rettentően lelombozó és idegesítő.
Tudja esetleg valaki, hogy mi lehet probléma, és hogyan orvosolhatnám ezt?
Előre is köszönök minden segítséget, és további kellemes estét,
Fylia. smileeee.gif

A hibaüzenet:
2019. július 21. 21:33 #1491
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2019.07.21. 19:55)
Sziasztok!
Órákig szerkesztettem egy hosszú és eléggé részletes cikket a Marvel-moziverzum jövőjét illetően, és már majdnem elküldtem azt, amikor feldobott egy hibaüzenetet, hogy fel kell töltenem képet. [...]

Ismét szép estét!
Már megoldódott a probléma, szóval nem szükséges a válaszadás.
Köszönettel,
Fylia. smileeee.gif
2019. augusztus 01. 07:18 #1492
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Kérlek ebben a cikkemben javítsátok a két videó közötti távolságot, mert elrontottam a cikk írásakor, valamint itt kérlek tegyetek vesszőt a Blood szó után:
"...lehetett, hogy Blood Sweat & Tears a jelentése..."

Illetve kérlek ebben a cikkemben írjátok át a 2. bekezdést erre:
"A Marvel színésznő ujjára korábban a Narcos sztárja, Boyd Holbrook húzott gyűrűt, azonban eljegyzésüket 2014-ben, 3 év randevúzás után felbontották."
Elnézést a hibákért és köszönöm szépen a javítást! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. szeptember 04. 18:10 #1493
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Sziasztok.
Legyetek szívesek ehhez a cikkhez https://starity.hu/magazin/76599-paul-walker-es-vin-diesel-lanya-nem-hazudtoltak-meg-apukaikat-aranyos-...it-keszitettek/ csatolni ezt a lapot
https://starity.hu/sztarok/meadow-walker/
Köszönöm. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2019. szeptember 12. 15:12 #1494
- törölt felhasználó -    
Kérlek csatoljátok Lil Nas X adatlapját ezekhez a cikkekhez: 1., 2., 3.
Köszönöm! meghajolo.gif
2020. március 28. 01:15 #1495
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Sziasztok!

Pár napja írtam 2 cikket és eddig még egyik sem került be a magazinba. Ez eddig rendben is van, de észrevettem hogy egy ideje csak Four írásai jelennek meg. Most egyedül szerkeszti az oldalt? Mert ha igen, akkor azért írhatnátok egy közleményt hogy ne dolgozzunk feleslegesen.
2020. március 30. 17:29 #1496
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (Rainbowdashh @ 2020.03.28. 01:15)
Sziasztok!
Pár napja írtam 2 cikket és eddig még egyik sem került be a magazinba. Ez eddig rendben is van, de észrevettem hogy egy ideje csak Four írásai jelennek meg. Most egyedül szerkeszti az oldalt? Mert ha igen, akkor azért írhatnátok egy közleményt hogy ne dolgozzunk feleslegesen.


Szia!

Nem, Four nincs egyedül. Az dolgozik jelenleg, akinek ideje engedi. Most pedig engedd meg, hogy reagáljak az általad beküldött cikkekre:

1. Ami az Ariana Grandéról szóló írásodat illeti, nagyon kevés információt tartalmazott. Tele volt találgatásokkal (talán dolgozik az albumon, talán ez lesz az új dal címe, elvileg ennyi, már elkészült dal van). Az Instagram önmagában alapvetően nem forrás, ahogyan a Twitter sem, pláne, ha meg sem jelölöd a forrás URL-jét. Ha valamiről írsz, kérünk, hogy pontos forrásokat adj meg, ne menjünk bele találgatásokba, és ne várd, hogy mi, a szerkesztők bogarásszuk végig az adott sztár Twitter-fiókját forrásért, hiszen nekünk is van magánéletünk.

2. A quibis cikk ugyancsak törlésre kerül, mégpedig azért, mert a cikk elévült. (Ha megnézed az eredeti forrást, amit csatoltál, a Deadline 2019 szeptemberében hozta le az írást. Tény, hogy a cikk nem jelent meg a Starityn, mostanra azonban elévült, így amennyiben maga a téma fontos számodra, javaslom, írj róla újból, amikor ismét aktuális lesz: pl. amikor a sorozat első epizódja megjelenik.)

Megértésedet a szerkesztőségünk nevében is köszönöm! Legyen szép napod!
2020. március 31. 17:36 #1497
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2020.03.30. 17:29)
Szia! 
Nem, Four nincs egyedül. Az dolgozik jelenleg, akinek ideje engedi. Most pedig engedd meg, hogy reagáljak az általad beküldött cikkekre:
1. Ami az Ariana Grandéról szóló írásodat illeti, nagyon kevés információt tartalmazott. Tele volt találgatásokkal (talán dolgozik az albumon, talán ez lesz az új dal címe, elvileg ennyi, már elkészült dal van). Az Instagram önmagában alapvetően nem forrás, ahogyan a Twitter sem, pláne, ha meg sem jelölöd a forrás URL-jét. Ha valamiről írsz, kérünk, hogy pontos forrásokat adj meg, ne menjünk bele találgatásokba, és ne várd, hogy mi, a szerkesztők bogarásszuk végig az adott sztár Twitter-fiókját forrásért, hiszen nekünk is van magánéletünk.
2. A quibis cikk ugyancsak törlésre kerül, mégpedig azért, mert a cikk elévült. (Ha megnézed az eredeti forrást, amit csatoltál, a Deadline 2019 szeptemberében hozta le az írást. Tény, hogy a cikk nem jelent meg a Starityn, mostanra azonban elévült, így amennyiben maga a téma fontos számodra, javaslom, írj róla újból, amikor ismét aktuális lesz: pl. amikor a sorozat első epizódja megjelenik.)
Megértésedet a szerkesztőségünk nevében is köszönöm! Legyen szép napod!


Köszi a választ!

A quibis cikkhez csatolt forrás csak arról szólt, hogy berendeltek egy ilyen sorozatot, semmi konkrétum nem derült ki belőle.
Amiért megírtam a cikket, az az első előzetes megjelenése, amelyet csatoltam (aznap jött ki, amikor megírtam a cikket) . Konkrétan az előzetesben megjelent új infokról, szereplőkről, megjelenési dátumról stb. szólt az írásom, így ezt nem igazán nevezhetjük elévültnek.
Mindenesetre tisztelben tartom a döntéseteket.
További jó munkát!
2020. október 20. 09:19 #1498
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Sziasztok!

Liam Hess helyett Liam Hemsworth lapját kellene csatolni:
https://starity.hu/forum/topik/651542-megszolalt-liam-hemsworth-uj-baratnoje-maddison-brown/

Köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2020. december 02. 10:20 #1499
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Sziasztok!
Legyetek szívesek ehhez https://starity.hu/magazin/79880-7-eve-hunyt-el-paul-walker-meghato-fotoval-emlekezett-ra-lanya/ a cikkhez, ezt https://starity.hu/sztarok/meadow-walker/ a lapot is csatolni.
Köszönöm. meghajolo.gif
2021. február 23. 19:39 #1500
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (eszti136 @ 2021.02.19. 18:05)
Sziasztok!
Ehhez a cikkhez hozzá tudnátok csatolni a "kapcsolódó sztárok" részhez Josh Kiszka, Jake Kiszka, Sam Kiszka és Danny Wagner adatlapját?
Előre is köszönöm!  meghajolo.gif

meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
77 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!