• Kapcsolódó sztárok
  • Kimi Raikkönen Fernando Alonso Sebastian Vettel Daniel Ricciardo Sergio Pérez Carlos Sainz Jr. Valtteri Bottas Max Verstappen Charles Leclerc Mick Schumacher Pierre Gasly Lando Norris Antonio Giovinazzi George Russell Lance Stroll

Lewis Hamilton hírek, érdekességek

Hamilton és Button kihagyja az első tesztet Hamilton és Button kihagyja az első tesztet

Vasárnap lesz a 2010-es szezonzáró futam Abu-Dzabiban. A vb-címre még mindig 4 pilóta esélyes: Alonso, Webber, Vettel, illetve Hamilton.

2010.11.12. 20:08 | Írta: tigris310 | Hozzászólások: 13Tovább olvasom

Vettel lemond a VB-címről Vettel lemond a VB-címről

Sebastian Vettel, a Red Bull csapat versenyzője nyilatkozott az Abu Dzabi Nagydíjról.

2010.11.12. 11:11 | Írta: cseszt | Hozzászólások: 38Tovább olvasom

Sebastian Vettel ismét győzedelmeskedik Sebastian Vettel ismét győzedelmeskedik

Sebastian Vettel nyerte a 2010-es Brazil Nagydíjat, négy másodpercet verve csapattársára, Mark Webberre. A pole-pozícióból induló Nico Hulkenberg végül csak a nyolcadik helyen ért célba.

2010.11.07. 19:07 | Írta: LilyanRed | Hozzászólások: 19Tovább olvasom

Alonso nyerte az első koreai futamot Alonso nyerte az első koreai futamot

Fernando Alonso nyerte meg a legelső koreai futamot, amin végig esett az eső.

2010.10.24. 15:03 | Írta: Karina197 | Hozzászólások: 38Tovább olvasom

Lewis Hamiltonnak a rajongói az elsők Lewis Hamiltonnak a rajongói az elsők

A pcd-news.blogspot.com első kézből adta hírül, hogy Lewis Hamiltonnak bizony rajongói a legfontosabbak.

2010.09.11. 22:10 | Írta: timbaland | Hozzászólások: 23Tovább olvasom

Alonsóé az első rajtkocka Alonsóé az első rajtkocka

A Ferrarinál remekül időzítettek, idei első pole-pozíciójukat éppen hazai versenyükön, az Olasz Nagydíjon szerezték Fernando Alonso révén. A spanyol mellől Jenson Button rajtolhat majd. A harmadik idő Felipe Massáé.

2010.09.11. 17:05 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom

Kubica a hibák ellenére is 3. lett Kubica a hibák ellenére is 3. lett

Robert Kubica a harmadik helyről vághatott neki a Belga Nagydíjnak, ahol negyvennégy kör után a harmadikként ért célba. A Renault versenyzője elmondta, hogy figyelembe véve a körülményeket, elégedett a dobogóval.

2010.08.30. 17:05 | Írta: Zolee90 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom

Mark Webberé a pole! Mark Webberé a pole!

A Formula–1-es Belga Nagydíj időmérő edzésén fontos szerepet játszott az eső, ami többeket is megtréfált, bár a papírforma így sem állt a feje tetejére. Végül Mark Webbernek sikerült megszereznie a pole-pozíciót.

2010.08.28. 19:07 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Alonso keres a legtöbbet Alonso keres a legtöbbet

Az F1-es pilóták fizetése általában nem nyilvános, de most napvilágot látott egy ranglista, amely a versenyzőket éves keresetük alapján rangsorolta.

2010.08.26. 10:10 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 40Tovább olvasom

Hamilton megúszta pénzbüntetéssel Hamilton megúszta pénzbüntetéssel

A McLaren-Mercedes pilótáját, Lewis Hamiltont 500 ausztrál dollárra büntette meg a melbourne-i bíróság, amiért márciusban a közúton szabálytalanságot követett el.

2010.08.25. 19:07 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Nicole: „Készen állunk a gyerekvállalásra.” Nicole: „Készen állunk a gyerekvállalásra.”

A McLaren Mercedes pilótája, Lewis Hamilton és párja, Nicole Scherzinger már 3 éve vannak együtt, s úgy döntöttek, hogy családot alapítanak.

2010.08.25. 09:09 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 50Tovább olvasom

Lewis Hamilton festményt lopott! Lewis Hamilton festményt lopott!

A 2008-as világbajnok titkosügynökként lopott egy festményt Budapestről. De nem kell megijedni, nem fog bajba kerülni, hiszen csak egy reklám forgatásáról van szó.

2010.08.12. 13:01 | Írta: Timi0624 | Hozzászólások: 34Tovább olvasom

Hol nyaralnak a Formula–1 pilótái? Hol nyaralnak a Formula–1 pilótái?

A Forma–1-es mezőny tagjai a szabadságuk idején is folytatják az edzésprogramjukat, de természetesen a kikapcsolódásra is elegendő időt fordítanak. Néhány pilóta elárulta, hol tölti majd a szünetet.

2010.08.11. 15:03 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 20Tovább olvasom

Neil Patrick Harris terrorizálja Nicole-t Neil Patrick Harris terrorizálja Nicole-t

A Pussycat Dolls énekesnőjének sok a dolga, ezért nem tudta elkísérni barátját, Lewis Hamiltont a Hungaroringre. Nicole az angol X Factor felvételein szerepelt, ahol egyik munkatársunknak sikerült lencsevégre kapnia őt. Scherzinger Londonból Los Angelesbe utazott, hogy megkezdje a próbákat a Rent című musicalre.

2010.08.09. 15:03 | Írta: Lordi Angel | Hozzászólások: 16Tovább olvasom

F1: Jövőre Indiai Nagydíj? F1: Jövőre Indiai Nagydíj?

Nagyon úgy látszik, hogy Bernie Eclestone akarata be fog teljesedni: jövőre jön az Indiai Nagydíj!

2010.08.03. 08:08 | Írta: dorcsykaa | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Izgalmas volt a Magyar Nagydíj Izgalmas volt a Magyar Nagydíj

A jubileumi, 25. Magyar Nagydíj roppant érdekes és izgalmas volt, balesetek, előzések hada volt a szemünk előtt.

2010.08.02. 10:10 | Írta: dorcsykaa | Hozzászólások: 58Tovább olvasom

Webber nyerte a Brit Nagydíjat Webber nyerte a Brit Nagydíjat

Mark Webber nyerte a világbajnokság idei 10. futamát a Brit Nagydíjat. Mögötte Lewis Hamilton végzett, harmadikként pedig Nico Rosberg ért célba. A poleból induló Vettelt csak hetedikként intették le.

2010.07.11. 16:04 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 19Tovább olvasom

Hamilton és Button Senna autójában Hamilton és Button Senna autójában

Hamilton és Button beszabadult a McLaren raktárába, ahol megfigyelték a csapat korábbi autóit, s rátaláltak Ayrton Senna egykori gépére is.

2010.07.09. 13:01 | Írta: Viktoriiaa | Hozzászólások: 9Tovább olvasom

Nem veszik el Lewis Hamilton jogosítványát Nem veszik el Lewis Hamilton jogosítványát

Miután Nicole Scherzinger a Maxim magazinnak adott interjúban tréfálkozott vezetési módjukkal, a pilóta ellen nyomozást indítottak.

2010.07.02. 16:04 | Írta: Nicole56 | Hozzászólások: 12Tovább olvasom

Feljelentették Hamiltont Feljelentették Hamiltont

Nicole Scherzinger egy interjúban elmondta, hogy barátja, Lewis Hamilton nem éppen fogja magát vissza a közutakon sem, ha a sebességről van szó.

2010.06.24. 10:10 | Írta: Gajcsi | Hozzászólások: 30Tovább olvasom

A McLaren pilóták összeraknak egy F1-es autót A McLaren pilóták összeraknak egy F1-es autót

Jenson Button, és Lewis Hamilton a McLaren-Mercedes csapat 2008-as autóját rakta össze, méghozzá a csapat szerelői nélkül!

2010.06.19. 12:12 | Írta: Boscorelli | Hozzászólások: 17Tovább olvasom

Három világbajnok a Kanadai Nagydíj pódiumán Három világbajnok a Kanadai Nagydíj pódiumán

Lewis Hamilton nyerte a hetven körös Kanadai Nagydíjat. Mögötte csapattársa Jenson Button és Fernando Alonso ért be és immár másodszor aratott kettős győzelmet a Mclaren-Mercedes alakulata, hiszen a Török Nagydíjat is ugyanebben a sorrendben nyerte a csapat.

2010.06.13. 21:09 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 13Tovább olvasom

Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában

Lewis Hamilton nyerte az időmérőt Kanadában. Őt követi a Red Bull két pikótáj Webber és Vettel. A hétszeres világbajnok Michael Schumacher csak a 13. helyről indulhat a vasárnapi futamon.

2010.06.12. 21:09 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

Hamilton nyert Isztambulban Hamilton nyert Isztambulban

Lewis Hamilton nyerte az 58 körös Török Nagydíjat csapattársa a címvédő Jenson Button előtt. Harmadikként a szombati időmérő legjobbja Mark Webber végzett.

2010.05.31. 08:08 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 15Tovább olvasom

A Török pole is Webberé A Török pole is Webberé

Mark Webber nyerte az idei hetedik időmérőt Isztambulban. Az ausztrál mellől a Mclarenes Lewis Hamilton rajtol. Őket követi Vettel és Button. Úgy tűnik a Red Bullok tényleg verhetetlenek.

2010.05.29. 15:03 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 7Tovább olvasom

Nicole Scherzinger nyerte a DWTS-t Nicole Scherzinger nyerte a DWTS-t

Nicole Scherzinger a nagy bajnoka a Dancing With the Stars 10. szezonjának. Az énekesnő és párja Derek Hough lett a közönség-kedvenc a show-ban.

2010.05.26. 18:06 | Írta: Nicole56 | Hozzászólások: 19Tovább olvasom

Barcelona után Monte-Carloban is nyert Webber Barcelona után Monte-Carloban is nyert Webber

Mark Webber nyerte Monacoi futamot, másodikként csapattársát Sebastian Vettelt intették le, a renaultos Robert Kubica ért be harmadikként.

2010.05.16. 16:04 | Írta: solya222 | Hozzászólások: 19Tovább olvasom