Nicki Minaj
- Értékelés
- tehetség: 76%
- stílus: 70%
- szimpátia: 70%
- Születési név
- Onika Tanya Maraj
- Becenév
- Nicki, Barbie, Queen
- Születési idő
- 1982. december 08.
- Születési hely
- Saint James, Port of Spain, Trinidad and Tobago
- Foglalkozás
- énekesnő, rapper, dalszövegíró
- Családi állapot
- férjezett, 1 gyermek
- Magasság
- 163 cm
- Eredeti hajszín
- fekete
- Szemszín
- barna
- Csillagjegy
- Nyilas
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Nicki Minaj hírek, érdekességek
A férfiaknak elegük van Kim Kardashianból
Az AskMen éves felmérésében arra voltak kíváncsiak a szerkesztők, melyik hírességeket unják a legjobban olvasóik. Úgy tűnik, Kim Kardashian 15 perce véget ért.
2012.07.25. 17:05 | Írta: Goddessa | Hozzászólások: 129Tovább olvasom
A celebek után ma már a hazai lányok is szívesen hordanak extrém színeket, vagy festik körmeiket feltűnő árnyalatúra.
2012.07.24. 18:06 | Írta: Coco Selly | Hozzászólások: 186Tovább olvasom
Teen Choice Awards 2012: a nyertesek
Az idei Teen Choice Awards nagy nyertesei - ahogy az várható volt - a Twilight, a Vámpírnaplók és az Éhezők viadala voltak. Nézzük a többi nyertest!
2012.07.23. 13:01 | Írta: zsofeeh | Hozzászólások: 416Tovább olvasom
A tíz legrosszabb rajongói tetoválás
Azt már eddig is tudtuk, hogy sokan időt, pénzt és energiát figyelmen kívül hagyva istenítik a kedvenceiket, ám sokan ezt a rajongást is túlzásba viszik, és örök életükre a bőrükbe varratják imádott sztárjuk portréját. A legrosszabban sikerült tetoválásokat mutatjuk most be nektek.
2012.07.04. 10:10 | Írta: mayaa. | Hozzászólások: 369Tovább olvasom
Ki lesz Tom Cruise következő felesége?
Még meg sem száradt a tinta Katie Holmes beadványán, a pletykára éhező újságírók máris az új Mrs. Cruise után kutatnak.
2012.07.02. 14:02 | Írta: Chocolate Sunset | Hozzászólások: 71Tovább olvasom
Zöld haj: feltűnési viszketegség vagy divat?
Előző cikkünkben írtunk a feltűnőbbnél feltűnőbb rózsaszín hajú sztárokról. Most egy csokorba szedtünk olyan hölgyeményeket és uraságokat, akiknek nem a rózsaszín, hanem a zöld a mániájuk.
2012.06.30. 10:10 | Írta: Spongya | Hozzászólások: 185Tovább olvasom
Sztárok és előnytelen fotóik III.
Celebek, modellek és más hírességek, amikor azt hiszik, hogy senki nem figyeli őket, a kinézettükel sem törődnek. Ráncosan és gyűrötten néznek ki, mint a hétköznapi emberek - sorozatunk folytatódik a harmadik résszel.
2012.06.24. 12:12 | Írta: corny4 | Hozzászólások: 279Tovább olvasom
A Pepsi ikonikus reklámjai — világsztárokkal
Beyoncé, Britney Spears, Cindy Crawford, Shakira, Enrique Iglesias – csak néhány név a világsztárok közül, akik nevüket és arcukat adták a legkelendőbb italmárka egyikéhez. Íme, egy válogatás a Pepsi legsikeresebb reklámjaiból.
2012.06.05. 07:07 | Írta: LaTasha | Hozzászólások: 98Tovább olvasom
Nicki Minaj újabb klippel jelentkezik
A videó egy érzelmesebb dalhoz készült el, amiben nem mellesleg Chris Brown is feltűnik.
2012.05.17. 20:08 | Írta: pixie1013 | Hozzászólások: 61Tovább olvasom
Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága II.
Újabban csak a tehetségre és az eredetiségre szeretnénk a hangsúlyt fektetni. A fellépéseket elnézegetve, vajon, ki az, aki igazán nagy tehetség, s ki az, aki csak egy megkreált valaki? Ki az, aki nagyobb dicsőséget élvezhetne, de elnyomja őket az auto-tune általi hangok tulajdonosai?
2012.05.12. 11:11 | Írta: Holly Keller | Hozzászólások: 168Tovább olvasom
Nicki Minaj a Pepsi legújabb arca
Már márciusban nyilvánosságra hozták, hogy Nicki Minaj lesz az új Pepsi-reklám arca, de a videó csak most került nyilvánosságra.
2012.05.07. 12:12 | Írta: hellorl | Hozzászólások: 61Tovább olvasom
Nicki Minaj szerint a popszakma nehéz
Nicki Minaj nem éppen tehetségéről híres, ám a nemrég szemtelen klippel jelentkező énekesnő azt állítja, hogy a popszakma nehezebb, mint azt bárki is gondolná.
2012.05.03. 16:04 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 44Tovább olvasom
Drasztikusan hátracsúszott Madonna a Billboard-listán
Úgy látszik, Madonna új albumára nem sokan kíváncsiak, hiszen az énekesnő új korongja alig négy hét alatt az első helyről a 34. helyen landolt.
2012.05.01. 18:06 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 30Tovább olvasom
Megjelent Nicki Minaj új klipje
A legújabb kisfilm a Starships című dalhoz készült. A dalt márciusban már leforgatták, azonban csak a napokban töltötték fel Nicki VEVO-csatornájára.
2012.04.28. 13:01 | Írta: hellorl | Hozzászólások: 81Tovább olvasom
Nicki Minaj: „Meg akartam ölni az apámat”
Nicki Minaj mindig tudja valami újjal sokkolni rajongóit és a világot is, nemrég egy elég érdekes kijelentést tett.
2012.04.22. 12:12 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 107Tovább olvasom
Adele a Billboard Music Awards legnagyobb esélyese
Összesen 18 jelölést kapott a brit énekesnő a hamarosan megrendezésre kerülő Billboard Music Awardson, amiből a jelek szerint jó párat be is fog váltani.
2012.04.20. 21:09 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 73Tovább olvasom
Nicki Minaj betör a parfümiparba
Nicki Minaj a slágerlistákat már meghódította, most pedig szeretne betörni a parfümiparba is.
2012.04.19. 13:01 | Írta: vikimumus | Hozzászólások: 51Tovább olvasom
Rengeteg előadóval dolgozott együtt B.o.B
A Strange Clouds című album 2012. május elsejétől lesz kapható a boltok polcain, melyen több híres előadó is helyet kap.
2012.04.15. 11:11 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom
Nicki Minaj új albuma ismét listavezető
Nicki Minaj két év alatt két albumot adott ki, melyek első helyezést értek el a Billboard 200-as listán.
2012.04.13. 00:12 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 37Tovább olvasom
Megjelent Nicki Minaj új klipje
Ma jelent meg Nicki Minaj Beez In The Trap kislemeze, ami 2 Chainz közreműködésével készült.
2012.04.07. 23:11 | Írta: pink_bunny | Hozzászólások: 132Tovább olvasom
Íme, a 2012-es Bravo Otto jelöltjei!
Csütörtökön nyilvánosságra hozták az idei Bravo Otto-díj-átadó jelöltjeinek listáját.
2012.04.06. 14:02 | Írta: LoveNessa | Hozzászólások: 266Tovább olvasom
A Pepsi az extravagáns énekesőt választotta új terméke reklámozásához, így Nicki a tévéműsorok közti szünetekben is látható lesz.
2012.03.21. 09:09 | Írta: mayaa. | Hozzászólások: 34Tovább olvasom
Nicki Minaj Jay-Z helyét szeretné a zeneiparban
Még a hiphop világában is harc folyik, hogy ki legyen az első helyen. Jelenleg Beyoncé férje uralja a helyet, és Nicki őt szeretné leverni.
2012.03.16. 16:04 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 40Tovább olvasom
A megdöbbentő megjelenéséről is ismert amerikai rapper-énekesnő már sokféle stílust és színt kipróbált, de a bőrszínén még nem változtatott – eddig.
2012.02.25. 09:09 | Írta: mayaa. | Hozzászólások: 95Tovább olvasom
Grammy-gála: vörös szőnyeg bakik és elképesztő költemények
A Grammy-díjátadó sok sztárnak az ünneplésről szól, hiszen karrierjük csúcsát jelentheti a kis aranyszobor. Azonban mi most azt is szemügyre vesszük, hogy miben jelentek meg a nívós gálán.
2012.02.13. 16:04 | Írta: Glamster | Hozzászólások: 281Tovább olvasom
Kiszivárgott Nicki Minaj új dala
A leghíresebb női rappernek manapság jól mennek a dolgok: több sztárral is közreműködött a közelmúltban, amik hatalmas slágerek lettek, és a toplistákon is szép helyezéseket értek el, ráadásul a második nagylemeze tavasszal fog debütálni a boltokban.
2012.02.13. 10:10 | Írta: Bubii | Hozzászólások: 43Tovább olvasom
Megrázta a sztárvilágot Whitney Houston tragikus halála
Whitney munkássága alatt rengeteg, a mai napig népszerűnek mondható sztárt inspirált. Hatalmas hangja, szíve és tehetsége mellett senki nem tudott elmenni szó nélkül. Whitney-t mindenki szerette és tisztelte.
2012.02.13. 10:10 | Írta: Glamster | Hozzászólások: 51Tovább olvasom
Visszatért a pop koronázatlan királynője
2012 eddig Madonna visszatérésétől volt hangos, ami most még hangosabb lesz, ugyanis megjelent az énekesnő várva várt új dala.
2012.02.03. 15:03 | Írta: prézli | Hozzászólások: 81Tovább olvasom
David Guetta és Nicki Minaj közös klippel jelentkezik
Már napok óta lázasan várták a tegnapi napot a híres DJ és a sikeres női rapper rajongói, hiszen január 31-én tették közzé közös zenei videójukat.
2012.02.01. 15:03 | Írta: ItsMilan | Hozzászólások: 77Tovább olvasom
Elhalasztják Nicki Minaj új albumának megjelenését
Nicki a Stupid Hoe című dalának megjelenése után pár órával jelentette be, hogy a Pink Friday:Roman Reloaded a tervezettnél később jelenik meg.
2012.01.24. 09:09 | Írta: Cher Sugar | Hozzászólások: 31Tovább olvasom
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
A magánéletéről mesélt.
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
Újra szingli az énekesnő.
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Kimaradt sok dolog az életéből.
Nicola Peltz a bátyja lagzija kapcsán szólt be Brooklyn Beckham kishúgának
Nicola Peltz a bátyja lagzija kapcsán szólt be Brooklyn Beckham kishúgának
Még mindig csatázik a két család.
Ariana Grande szomorú hírt jelentett be a koncertjeiről
Ariana Grande szomorú hírt jelentett be a koncertjeiről
Nem örülnek a rajongók.
Megérkezett a Rocktábor 3. előzetese!
Megérkezett a Rocktábor 3. előzetese!
Itt a hivatalos előzetes!






