Sarah Jessica Parker
- Értékelés
- tehetség: 89%
- stílus: 86%
- szimpátia: 82%
- Születési név
- Sarah Jessica Parker
- Születési idő
- 1965. március 25.
- Születési hely
- Nelsonville, Ohio, USA
- Foglalkozás
- Színésznõ, Producer
- Családi állapot
- férjezett, 3 gyermek
- Partner
- Matthew Broderick
- Magasság
- 160 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Kék
- Csillagjegy
- Kos
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Sarah Jessica Parker hírek, érdekességek
25 érdekesség, amit nem tudtál az idén 25 éves Micsoda nőről
1990-ben került a mozikba a máig népszerű Micsoda nő, mely a maga idejében a lehető legrangosabb elismeréseket vívta ki magának.
2015.10.03. 17:05 | Írta: LexiCobain | Hozzászólások: 28Tovább olvasom
12 dolog, amit nem tudtál a balkezesekről
Egy jobbkezes világban bizony nem könnyű balkezesként élni, de természetesen nem lehetetlen. Ezúttal annak jártunk utána, miért is olyan különlegesek a balkezesek.
2015.08.13. 16:04 | Írta: LexiCobain | Hozzászólások: 150Tovább olvasom
Színészek, akik maradandót alkottak
Biztosan sokan vannak úgy, hogy ha meghallják Angelina Jolie nevét, akaratlanul is Lara Croft jut eszükbe róla. Az alábbi cikkben hozzá hasonló „összenőtt párosokat” mutatunk be.
2015.05.06. 16:04 | Írta: Lizzy Lewis | Hozzászólások: 136Tovább olvasom
15 színésznő, aki hű maradt karakteréhez a vörös szőnyegen
Reklámfogás? Megeshet. Bizonyára nem véletlen, hogy a tanácsadók olyan ruhákat választanak a sztároknak, melyeket akár az általuk megformált karakterek is szívesen viselnének.
2014.09.14. 12:12 | Írta: kat97 | Hozzászólások: 177Tovább olvasom
Met Gála 2014: a vörös szőnyegről
A Met Gála mindig is fontos esemény volt a közéletben, és a vörös szőnyegén mindenki csillogni akar – ám ez sokaknak nem mindig válik be.
2014.05.06. 18:06 | Írta: matita | Hozzászólások: 187Tovább olvasom
Megérkezett Sarah Jessica Parker cipőkollekciója
Sarah Jessica a Szex és New York-beli karaktere szerint válogatott és tervezett meg cipőket, amiket tegnap meg is mutatott a nagyvilágnak.
2014.01.28. 19:07 | Írta: BooBearrrr | Hozzászólások: 95Tovább olvasom
Sorozatszerepek, amiket más színészeknek szántak
Az évek során könnyen és hamar a szívünkbe lopóznak kedvenc sorozatbeli karaktereink, és el se tudnánk képzelni, hogy mást lássunk helyettük a képernyőkön. Azonban sok esetben a készítők eredetileg nem is azt a bizonyos színészt, vagy színésznőt szánták a szerepre, aki végül mégis megkapta. Lássunk tehát 25 olyan híres karaktert, akiket eredetileg mások játszottak volna!
2013.12.18. 15:03 | Írta: LoveNessa | Hozzászólások: 112Tovább olvasom
Így tartja magát formában Sarah Jessica Parker
Most a Szex és New York sztárjának edzési titkairól rántjuk le a leplet!
2013.10.27. 17:05 | Írta: LoveNessa | Hozzászólások: 12Tovább olvasom
Az elmúlt hét legstílusosabb sztárjai
Eheti összefoglalónkban helyet kapott többek között Scarlett Johansson, Rosie Huntington-Whiteley, Hilary Swank, Kate Upton és Eva Longoria is, akik egytől-egyik remek szettben álltak a fotósok elé.
2013.09.11. 22:10 | Írta: LoveNessa | Hozzászólások: 71Tovább olvasom
Íme, a tíz legőrültebb celebcipő!
Íme, az elmúlt pár év 10 legőrültebb magassarkúja, amit valaha hírességeken láthattál.
2013.08.18. 13:01 | Írta: Crazymofo | Hozzászólások: 364Tovább olvasom
Sarah Jessica Parker igazi divatikon
A szeptemberi–októberi kiadás mindig az egyik legfontosabb lapszám a divatmagazinok körében. Az amerikai Harper's Bazaar számára nem volt kérdés, hogy az abszolút divatikont – a Szex és New York sztárját, Sarah Jessica Parkert tegyék a címlapjukra.
2013.08.08. 13:01 | Írta: LaTasha | Hozzászólások: 14Tovább olvasom
Sarah Jessica Parker felfedte szépségtitkait
Sarah Jessica Parker felfedte szépségtitkait – ragyogj úgy a vörös szőnyegen, akárcsak ő!
2013.08.05. 12:12 | Írta: TheDanush | Hozzászólások: 28Tovább olvasom
A táskák minden nő életében fontos szerepet játszanak. Pár darabot csak igen ritkán hordunk, néhányat viszont alig lehet levakarni rólunk. Ezzel a sztárok nincsenek másképp.
2013.07.23. 10:10 | Írta: coke. | Hozzászólások: 130Tovább olvasom
Egy gyerek születése hatalmas öröm, de ha ikrek születnek, az rögvest a kétszeresére nő. Íme, hét ikerpár, akiknek anyukája és apukája a leghíresebbek közé tartozik.
2013.06.10. 12:12 | Írta: FruzShina. | Hozzászólások: 92Tovább olvasom
Sztárok és kínos gyerekkori fotóik
Alig vártad, hogy végre tinédzserkorba lépj, most pedig nem tudsz mit kezdeni zsírosodó hajaddal és a pattanásokkal? Irigyled a sztárokat, amiért mindig makulátlanok és gyönyörűek? Megnyugtatunk: nem volt ez mindig így!
2013.06.06. 15:03 | Írta: LexiCobain | Hozzászólások: 237Tovább olvasom
Így néztek ki a sztárok a 2013-as MET-gálán
Megbotránkoztató ruhákban és megjelenésekben a MET idén is verhetetlen volt.
2013.05.07. 14:02 | Írta: Glamster | Hozzászólások: 171Tovább olvasom
10 divatikon, akinek 10 divatos darabot köszönhetünk
Néhány trendi darab sosem megy ki a divatból. Lássuk, kiknek köszönhetjük őket!
2013.04.06. 16:04 | Írta: rek4 | Hozzászólások: 135Tovább olvasom
Földönkívülit csináltak Sarah Jessica Parkerből
Durván elmaszkírozták a színésznőt a legújabb címlapfotóján: sokkal inkább hasonlít egy földönkívülire, mint önmagára.
2013.02.23. 12:12 | Írta: Courtneyy | Hozzászólások: 73Tovább olvasom
Kristen Stewart a legkevésbé vonzó nő
Kristen Stewartot kiáltották ki a legkevésbé szexi színésznőnek Hollywoodban; őt követi Sarah Michelle Gellar és Kirsten Dunst is.
2013.02.19. 20:08 | Írta: Courtneyy | Hozzászólások: 181Tovább olvasom
Sarah Jessica: „Tökéletes lezárás egy különleges élményhez”
A színésznő legfrissebb interjújában Carrie Bradshaw-ról, a Girlsről és Emmy-díjáról is beszélt.
2012.09.16. 13:01 | Írta: Coco Selly | Hozzászólások: 7Tovább olvasom
Sztárok és sztártervezők barátsága
Ki ne pózolna szívesen a vörösszőnyegen egy világhírű tervező oldalán? Nos, ezek a hírességek nemcsak egy-egy kép erejéig álltak össze velük, hanem szoros barátságot is ápolnak velük.
2012.09.10. 09:09 | Írta: LaGirl9292 | Hozzászólások: 44Tovább olvasom
Még csak alig fejeződött be az American Idol idei évada, de Jessica Sanchez máris egy újabb hatalmas kihívás előtt áll, ugyanis ezúttal a Glee rajongóinak kell majd megfelelnie. De nem ő az egyetlen, aki vendégszerepet kapott a sorozatban.
2012.06.26. 14:02 | Írta: Adrianna | Hozzászólások: 17Tovább olvasom
Elkészítették a legjobban kereső színésznők listáját
A Forbesnál már hagyomány, hogy minden évben listákat készítenek a legjobban kereső sztárokról, ez idén nem történt másképp, a legjobban kereső színésznők listáján pedig Kristen Stewart lett az első.
2012.06.21. 14:02 | Írta: mayaa. | Hozzászólások: 134Tovább olvasom
AnnaSophia Robb lesz a fiatal Carrie Bradshaw
Berendelték a The Carrie Diaries pilotját, májusban pedig eldől, elkészül-e a teljes évad.
2012.02.28. 18:06 | Írta: Coco Selly | Hozzászólások: 25Tovább olvasom
Kihirdették az Arany Málna jelöltjeit
Nem sokkal ezelőtt nyilvánosságra hozták a hamarosan megrendezésre kerülő Arany Málna-díj-átadó jelöltjeit.
2012.02.28. 15:03 | Írta: Ketherina | Hozzászólások: 181Tovább olvasom
Mr. Big Carrie Bradshawt akarja
Chris Noth reméli, hogy ismét együtt dolgozhat a Szex és New York sorozat és filmek főszereplőjével.
2012.02.04. 14:02 | Írta: kriszti145 | Hozzászólások: 16Tovább olvasom
Kilenc olyan celebpárt gyűjtöttünk össze, akik valamikor régen randevúztak. Akadtak olyanok, akik jól mutattak együtt, de vannak, akikről nem is gondolnánk, hogy közük volt egymáshoz.
2011.09.12. 10:10 | Írta: Phannie | Hozzászólások: 80Tovább olvasom
A sztárokat rettegésben tartja a hurrikán
A hurrikán senkit sem kímél, legyen az hétköznapi ember vagy sztár, így a celebeknek is fel kellett készülniük a közelgő veszélyre.
2011.08.27. 15:03 | Írta: Cynthia | Hozzászólások: 63Tovább olvasom
A sorozat írója már semmilyen formában nem szeretné folytatni a Szex és New Yorkot.
2011.08.19. 09:09 | Írta: Coco Selly | Hozzászólások: 34Tovább olvasom
Bár forgatását csak pár napja fejezték be, máris megérkezett a film hivatalos előzetese.
2011.07.27. 11:11 | Írta: cheatondestiny | Hozzászólások: 105Tovább olvasom
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
A magánéletéről mesélt.
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Millie Bobby Brown szerint kibírhatatlan volt az Enola Holmes 3. forgatása
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Így tündökölt Selena Gomez Taylor Swift esküvőjén - fotó!
Így tündökölt Selena Gomez Taylor Swift esküvőjén - fotó!
Hát persze, hogy ő is ott volt!
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
Újra szingli az énekesnő.
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Ez az, amit Millie Bobby Brown a mai napig nem tudott megtanulni a Stranger Things miatt
Kimaradt sok dolog az életéből.
Nicola Peltz a bátyja lagzija kapcsán szólt be Brooklyn Beckham kishúgának
Nicola Peltz a bátyja lagzija kapcsán szólt be Brooklyn Beckham kishúgának
Még mindig csatázik a két család.











