Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 09. 20:39 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2016.11.09. 20:16)
Úristen, itt már megint akkora a sötétség, hogy sírok... 
Igen, tényleg tök jó ötlet volt megszavazni egy homofób, szexista, rasszista, nulla politikai tapasztalattal rendelkező bohócot!

Ki mondta, hogy jó ötlet volt? Az idei elnökválasztás kb. olyan volt, mint választani a lépfene és az ebola között. pardon.gif
2016. november 09. 20:41 #82
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Hát én nagyon reménykedtem h Hilary fog nyerni...De nem...De komolyan Trumpl semmit se tud a politikáról...
2016. november 09. 20:41 #83
- törölt felhasználó -    
Egyébként az elektorok a LEGTÖBB államban úgy működnek,hogy amelyik félre több szavazott arra szavaznak az elektorok(sry ezt a töri tanárom mondta aki kicsit többet tud az Amerikai politikáról mint egyesek).Persze ez más néhány helyen,valahol külön szavaznak az elektorok függetlenül,szóval elvileg Clintonra egyáltalán nem valószínű hogy többen szavaztak.Sőt.De ha kicsit belegondoltok,bármilyen furcsa az amerikai rendszer,kevesebb szavazattal(főleg ennyivel) Trump soha nem nyerhetett volna.És ahogy már írtam,Trump fölényesen nyert,csatatér államokat is pl.Florida,biztos hogy Clintonra így többen nem szavazhattak
2016. november 09. 20:43 #84
Claire12
Claire12
visszatérő vendég
 
StátuszNow or never
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 248699
Offline offline
ha írnom kéne egy levelet az USAban élő embereknek így nézne ki. Káromkodás mentes változat:

Amerika !
Gratulálok , hogy ti megválasztottátok magatoknak ezt a eredeti grrr.gif . Látom , hogy az ország az elkövetkezendő pár évben szűkösen fog élni. De remélem tanultok belőle és a legközelebbi elnök választáskor 2-szer is átgondojátok , hogy kik legyenek az elnök jelöltek és , hogy kit válaszototok.Akkor talán 2-szer annyi eszetek lesz mint most. Egy tyúknak is több esze van nálatok. És remélem megdöglik ez a nőgyűlölő , xenofóbiás , grrr.gif .Aki nem más mint Donald "himsoviniszta,xenofob,rasszista" Trump. Ja és szívből kívánom neki hogy menjen tönkre az összes cége , ne kapjon egy dollárt se az alapítványaiba,fagyasszák be a számláit, és lakoltassák ki. Aki Clitonra szavazott az ne vegye magára.

Üdvözlettel: Doma Fanni

U.I.:
grrr.gif Trump !
2016. november 09. 20:57 #85
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Örültem volna ha lesz végre egy női elnök....véleményem szerint egyikük sem érdemelte meg a győzelmet.....
2016. november 09. 20:59 #86
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Azt nem értem, hogy én 12 vagyok és tudom, hogy ez a Trump (már bocsánat) de nem normális. És a 18 évesektõl kezdve a százasokig rengeteg ember erre a *****-ra szavazott akik szintén tudják hogy hülyeségeket csinált ez az ember! MIÉRT???
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. november 09. 21:02 #87
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Na pont a Grande szólal meg,aki azt mondta korábban,hogy utálja Amerikát.
Én amúgy örülök a győzelmének! smileeee.gif
2016. november 09. 21:04 #88
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Nem gondoltam volna,hogy Amerika nagy része ennyire buta.És én még azt nem tudom felfogni,higy egy valóságshow sztárból,hogy fészkes fenébe lett amerika elnöke?!?! Ennyi mindent meg lehet venni a pénzen? Nekem ez durva.Gratulálok Amerikának.Ebből az emberből kinézem,hogy háborút indít,támogatja az olajgyárakat és a többi olyan gyárt amiből ömlik a pénz és,hogy kilép a Párizsi szerződésből,ami azt takarja,hogy próbáljuk védeni valamilyen szinten a környezetet,hogy csökkenjen a klímaváltozás.Persze szerinte ez nem létezik.Aztán cseszheti a pénzet ha megfullad a mérgező levegőtöl.Ennyi szerettem volna..Sajnálom,hogy nem Hillary nyert. sad.gif
2016. november 09. 21:06 #89
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
Pár ember mondta itt, hogy "mit foglalkozunk amerikával?" .. Magyarország helyzete is nagyban függ Amerikától. ha igaz ennek a Trump-nak a háborús dumája, akkor ÓRIÁSI veszélyben vagyunk mi is. csak gondoljatok bele.. az Európai Unio az egyik legnagyobb versenytársa Amerikának. mi van, ha olyan kedve támad, és random.. mondjuk "kiakarja ütni a nyeregből" az Uniót?! most jöhet pár ember azzal, hogy "ugyan már, ez a pasas nem hülye, elég sok előnytől bukna el az Állam, ha háborúzni akarna Európával". én viszont fel tennék egy aprócska kérdést. mennyire logikus egy olyan ember gondolkodása, akinek a kampányában nők lehordása szerepel?! nem vagyok feminista, és most nem is arra akarok rávilágítani, hogy ő eg, szexista fasz (amúgy az, de most tényleg nem ez a lényeg), hanem arra, hogy nagyon sok ember undorát nyerte ezzel el. tudjátok, hogy ezzel ő mennyit kockáztatott? így is egy csomó szavazattól esett el.. bár úgy látom nem elégtől. egy ilyen logikátlan, rasszista faszfejre nem lehet felkészülni.. és még Putyin cimborája is.. ha ezek ketten összefognak, kitörik a harmadik világ háború, és nagyon rossz időket fogunk élni.. vagy mi van, ha előre eltervezték ezt az egészet? Na jó, ez már tényleg üldözési mánia xD
2016. november 09. 21:08 #90
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Ja és még azt sem mondtam, hogy ezek az emberek 100%-ig egoisták. Merthogy...Arra nem gondoltak, hogy Amerika irányítási hatalma kihathat más kisebb és gyengébb országokra is (itt jelen esetben most a rossz dolgokról beszélünk mert Trump tudomásom szerint egy egyetemes ökör és idióta, hogy szépen fogalmazzak.)
2016. november 09. 21:08 #91
- törölt felhasználó -    
Grande nem utálja Amerikát? Na mi van gyerekek megijedtetek mi? Nem lesz melegek, meg szabadság se folyik majd minden csapből. Most legább megtudjátok milyen az amikor nincs demokrácia és senki nem segít. (Ezt 56-ért)
Egyébként meg miért ítélkeznek?
Addig amíg nem volt elnök senki sem tudhatja, hogy milyen lesz. Az előítéletek mindig hamisak. Csak azt nem értem ha ennyien utálják, akkor miért szavazták meg?

Amúgy elég már a liberalizmusból. Látszat demokrácia volt az egész, a liberalizmus vad, vad hajtása. Na meg főled amit a Közel - Kelten művelnek.

Kíváncsi vagyok Trump mit fog alkotni.

De gyerekek nekünk amúgy ehhez mi a fene közünk van?
2016. november 09. 21:14 #92
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Amerika szégyelheti magát hogy képes volt megválasztani Trumpot...azt az embert aki falat kíván emelni a mexikoi határon de az a mexikóiakkal akarja fizettetni, azt az embert aki ki akar lépni a klímacsúcsból,azt aki egy fikarcnyit sem ért a politikához. De mit érdekli az amerikaiakat a kampányprogram. Arra szavaznak aki jobban be tudja mocskolni a másikat a vitákon... a tanulatlanok ( akik úgy gondolják hogy trump majd megváltja amerikát és minden szuper lesz mert újra naggyá teszi őket)meg mindíg is többségben voltak a diplomás értelmiségiekkel szemben...Clinton nem volt tökéletes de mérföldekkel jobb jelölt volt a világ legbefolyásosabb vezetőjének a posztjára. Csalódott vagyok mert itt lett volna az ideje hogy női elnök legyen...!!!
2016. november 09. 21:20 #93
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Nem.neki kellett volna nyerni ez az ember bolond blink.gif
2016. november 09. 21:22 #94
Jenny Gold
Jenny Gold
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.09.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 260814
Offline offline
Én már sírok a nevetéstől. De komolyan. Szánalmas, hogy néhány ember illetve "sztár" ennyire kiakad, temetik amerikát és szinte gyászolnak!!! Kérdem én, mire fel? Legszívesebben elküldeném őket észak-koreába, hogy megtudják milyen ott az élet. Aztán utána pampogjanak. Plusz a celebek, kőgazdagok inkább meg se szólaljanak. Akik luxus házakat vesznek maguknak dollár milliárdért. A rendes emberek meg közbe keményen güriznek, hogy meglegyen a betevő... Hilary egy korrupt, unszimpatikus nőszemély. Én örülök a Trumpnak. Ennek ellenére belátom, hogy egy rasszista, beképzelt, nő gyűlölő ember. De úgy vélem, hogy ez a vénember is jobb mint az ex first lady. Amúgy meg nagyban leszarom. Amíg ennek nincs semmi következménye a magyarokra illetve az országra nézve nem érdekel. Az amerikkal meg az lesz amit megszavaztak!
2016. november 09. 21:22 #95
Synapses
Synapses
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.10.15.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 260344
Offline offline
Valóban...mélyen elszégyelheti magát minden pártolója, a magyar antiliberális kommentelő gyerekekkel együtt. Nem tudtok ti semmit sem...
2016. november 09. 21:22 #96
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Gothic01 @ 2016.11.09. 19:56)
Egy embert a tettei és a kijelentései alapján szokás megítélni, Trump a tettei alapján pedig lenézi a nőket, zaklatja őket és csak egy valamire tartja őket hasznosnak, továbbá utál minden kisebbséget és homofób is. Szóval erre végkép nem mondható a részemről az, hogy előítéletes vagyok, mert pont hogy erősen megvetem az előítéletes embereket. Ha pedig már meg tudom állapítani, hogy valaki előítéletes-e, akkor nem "előre ítélek", mert az ismeretemben van elég információ, ami alapján véleményt tudok róla nyilvánítani. 
Szóval, ha nem az ékesszóló, lenéző kijelentései és a latinok meg a feketék irányába gerjesztett gyűlöletkampánya, azaz a viselkedése alapján ítéljem meg, akkor szerinted mi alapján? A csábos mosolya és a csini frizurája miatt, mint a sok liba, aki a "Womens for Trump" táblákkal ugráltak köldökig dekoltált pólókban?  rohog.gif


Gyűlöletkampány, rasszista, valóban az vagy csak esetleg rossz elszólás vagy az ellenfelek belemagyarázása csak a dolgokba? Értem, amit mondasz, csak nem hiszem, hogy tényleg így lenne, különben mivel magyarázod azt, hogy pl a déli államokat simán nagy fölénnyel nyerte Trump, ahol pedig igencsak nagy többségben vannak az afro-amerikaiak? Nekem a kettő nem áll össze. Ha rasszista lenne, a feketék nem szavaztak volna rá ezekben az államokban. Másik verzió, mégis rasszista, a sok afroamerikai meg sík hülye, hogy mégis rá szavazott, mert olyan elnököt akar, aki utálja őket. Melyik a hihetőbb? Vagy esetleg az illegális bevándorlók miatt titulálják rasszistának? Mert meg akarja állítani őket? Ez nem rasszizmus, hanem józan ész. Szépen néznénk ki, ha lassan kiürülne mexikó és az összes latin-amerikai ország, mert kergetik az amerikai álmot. Aztán meg kiürülne afrika, ázsia, a közel-kelet, mert azok meg jönnek mind az unióba. Ezt akarjuk?
Nem tudom milyen lesz a következő négy évben, de úgy gondolom, hogy még egyszer nem fogják megválasztani. Nem azért mert rossz elnök lesz, mert ezt nem tudhatjuk még, hanem azért, mert sokkal megosztóbb személyiség, mint bármelyik korábbi elnök. Ráadásul benne van a korban is rendesen. Most 70 éves.
6 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Beyla, lpmaskmancick, Elody, Enchanted Hunter, Harlow
2016. november 09. 21:24 #97
- törölt felhasználó -    
Nem tudok mit mondani.. Az volt a tervem, hogy egyszer kiköltözöm Amerikába, de szerintem inkább maradok itt.
2016. november 09. 21:26 #98
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
welcometotherallife Putyin és Orbán Viktor nagy cimborák ettől n hiszem, hogy félni kéne. Ugyanakkor nem is gondolom olyan embernek Putyint aki kirobbantaná a 3. világháborút. smileeee.gif
2016. november 09. 21:27 #99
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Lemonette @ 2016.11.09. 21:24)
Nem tudok mit mondani.. Az volt a tervem, hogy egyszer kiköltözöm Amerikába, de szerintem inkább maradok itt.


Legalább fizeted majd a nyugdíjamat rohog.gif

http://16004-presscdn-0-50.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/hillary-gif-seizure.gif
2016. november 09. 21:33 #100
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Annyira nem értem, hogy a hazai fiatalságnak miért ekkora szívügye az amerikai elnökválasztás, hogy még a kiskamaszok is leállnak Trump ellen szónokolni. Tény, hogy elég erős médiakampány volt a pali ellen, nyilván a világ nagy részét csak ez érte el, mindenki ez alapján okoskodik. Na nem mintha védeni akarnám Trumpot, de ellene sem vagyok, mert igazából rohadtul semmit sem értek ehhez a témához, de szerintem az előttem hozzászólók sem. Persze, hallottuk Trumpról amit az arcunkba nyomtak hónapok óta, hogy homofób, rasszista stb, de ha megválasztották elnöknek, csak tud valamit. Felesleges boncolgatnunk, hogy mi a legjobb az USAnak, mert egy maréknyi magyar tizenéves aki celebek twitteréről szedi az értesüléseit, nem fog komolyabb megállapításokat tenni.
1 felhasználónak tetszik: Elody
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!