Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 10. 01:16 #121
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
Nagyon nagyon el vagyok keseredve sad.gif Fel foghatatlan...
2016. november 10. 05:24 #122
Timocico
Timocico
új tag
 
StátuszEx hoc momento pendet aeternitas. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.20.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 191941
Offline offline
Én nem mondok semmit. Csak abban reménykedek, hogy Trump kicsit rendet tesz majd. Amerikának kell a III. Világháború(mint már említették előttem), hiszen bukik be.
Trump is csak egy eszköz, ahogy Obama az volt, Hitler az volt stb... Komolyan félek mi lesz ennek a vége.
2016. november 10. 09:11 #123
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Szerencse, hogy a kevésbé rosszabbik nyert, nem pedig a pedofilokkal és sátánistákkal körülvett Hillary. (wikileaks e-maileket ajánlom olvasgatásra, amikben elég sok bizarr dolog kiderült róla meg az embereiről, köztük a kampányfőnökéről, John Podesta-ról) Remélhetőleg kap egy nagy piros pirulát a nyugat és felnyílik a szeme a legtöbb embernek, és hátha elcsitításra kerül a sok SJW és hasonlók, akik mindenen sírnak. Igazából az ő győzelme egy nagy bemutatás az egész ballib médiának és celebeknek, mivel azok mind Hillary mögött vannak és Trump ellen.
Akik meg 3. világháború miatt sírnak, azok szerintem örüljenek, mert nagy valószínűséggel épp ezért nem lesz... Putyin támogatja Trumpot, meg fordítva is, szóval USA-Oroszország vezetői jóban akarnak lenni, ebből csak nem lesz olyan könnyen egyhamar világvége. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Pityang, Fannycska999, mikaelah, Elody, I Love Paris
2016. november 10. 12:00 #124
adamski
adamski
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.25.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 162672
Offline offline
Azt választják meg,akit akarnak,elvégre az Ő országuk.
Harmadik világháború meg nem lesz,ez úgy,ahogy van egy nagy hülyeség.Csak,mert az egyes országok nem mindenben értenek egyet,nem kell mindjárt mindenfélét összehordani,aminek ráadásul nincs is semmi alapja.USA,Oroszország,Nyugat-Európa már régóta szövetségesek,ezen nem változtat semmi.
Kétségbeesni és túldramatizálni a dolgokat teljesen felesleges.Csak,mert nem az lett az elnök,akit Mi akartunk,nem dől össze a világ és nem ér véget az eddigi életünk.Ez a "rettegés"-dolog pedig végképp röhejes.
2016. november 10. 12:58 #125
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Borzasztó, hogy Trump nyert.
2016. november 10. 15:42 #126
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Ennél jobban én sem tudnám megfogalmazni azt, ami történt Amerikában és ami történik a világban is majd szépen lassan:

Donald Trump győzelmével vége van a politikai korrektségnek. Az emberek unják már az eufemizmust, a valóság „jó szándékkal” történő elleplezését. Elegük van abból, hogy elhanyagolják a hazájukat, és állandóan bűntudatot oltanak beléjük. Abból pedig végképp elegük van, hogy a politika és a média folyton kimagyarázza mindennapi tapasztalataikat. Az emberek torkig vannak már az antirasszisták rasszizmusával és a toleránsok intoleranciájával.
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Pityang
2016. november 10. 15:58 #127
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (SpecialError @ 2016.11.09. 19:23)
Trump rasszista és nő gyűlölő ezen túl előszeretettel fogyaszt kokaint és prostizik, bár ez utóbbi nálam nem bűn, kivéve ha kiskorúval teszik ugye... Ráadásul okádja ő is meg Orbán is a bevándorlás ellenes szöveget, meg hogy a bevándorlók megerőszakolják a lányainkat, asszonyainkat, de ő azért bír olyat mondani hogy "ragadjuk meg a p*ncijuknál" és hasonlók. Ő mitől jobb mint egy migráns?
És nem ez nem azt jelenti, hogy én erőszakos, barbár embereket akarok látni a hazámban, de uram bocsá' nem egy barátom, ismerősöm él pl Angliában, Németországban, Ausztriában, ők ott bevándorlók mégsem erőszakolnak meg rabolnak ki senkit. ÉS a bűnöző miben lét nem a bőrszíntől és nem az állampolgárságtól függ, ha kívánod bemutatlak pár fehér nyomoroncnak, hátha akkor te is rájössz.


Bocsi, hogy most reagálok, valahogy kimaradt ez a komment...

Azok a bevándorlók, akikről te beszélsz, nem illegálisan vannak ott. Magyarországon is élnek ilyenek. Nincs ezzel baj, önszántukból jöttek, integrálódtak (vagy nem), dolgoznak, élnek. A balhékat nem is ők csinálják, hanem azok, akik állítólag háború elől menekülnek. Fiatal és középkorú férfiak zömében. Hol vannak a nők, asszonyok? Őket nem sújtja háború ugyanott? nekik nem kell menekülniük? Hogy van ez?

Nővérem és a fia most jött haza hétvégére Ausztriából. A fia osztrák állampolgár, ott született, ott él, dolgozik. Megszűnt a munkahelye. 2-3 hónapig havi 350 eurót kapott munkanélkülire. Ott nem így hívják, de ez a lényege. Ebből kell fent tartania magát, a lakást, a rezsit, a kocsit, biztosítást, az élelmet. Egy migráns, aki illegálisan jutott be ausztriába, kap 850 eurót, ingyen szállást, kosztot, ingyen kap egészségügyi ellátást. Vezethet autót, de biztosítást nem kell fizetnie, ha karambolt okoz, állam bácsi és a biztosítók állják a kárt helyette. Na, akkor fésüld össze, hogy miből van elege azoknak, akik dolgoznak, állampolgárok és mégis egy illegális bevándorlót többre tart a saját hazája, mint a saját állampolgárát. Lássuk be, ezt nem fogják sokáig lenyelni az emberek, főleg, hogy mindezt az állampolgárok adójából finanszírozzák. Trumpra kitérve, más mondani valamit és más megtenni.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2016. november 10. 16:20 #128
- törölt felhasználó -    
igazából ha Hillary Clinton lett volna az elnök akkor is lenne mitől félnünk, mert ő háborút akar az oroszok ellen és atombombát akart volna Európára dobni. Trump sem jobb egy fokkal sem, ha már ilyeneket mond, akkor mi lesz a világgal 20 év múlva??? istenem... veszélyben vagyunk...
2016. november 10. 16:23 #129
old stuff.
old stuff.
visszatérő vendég
 
Státuszkacsabökdöső.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.09.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 254651
Offline offline
Nagyon röhögtem. A sztárok reakciói olyanok, mint a focistáké. Rálehelek, és elvetődik zokogva. MINDEN fel van fújva. Nem mondom, hogy jó a helyzet. De valószínűleg fele olyan rossz sem lesz, mint amilyennek most beállítják.
3 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Elody, I Love Paris
2016. november 10. 16:23 #130
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
Már amikor megláttam, hogy van egy politikai hangvételű cikk, előre féltem a kommentektől. Az oldalt főleg kiskorúak használják, és főleg sokan vannak a 13-14 éves korosztályból akik nem jártasak a politikában, de szerintem legalább az értékelendő, hogy érdeklődnek a dolog iránt. Egyébként sem értem, hogy miért kell beszólni a másiknak, azért mert más nézeteket vall, de az szerintem felháborító, hogy valaki azért szidja a másikat, mert tudatlanabb/tapasztalatlanabb. Mondjuk azt is megértem, hogy aki nem ért hozzá minek próbál okoskodni...
Tény, hogy valamilyen szinten minden országra befolyásra van Amerika, ezáltal ránk is, és ez nyilván foglalkoztatja az embereket. Mindenkinek megvan a saját véleménye a témában, de szerintem gusztustalan az, ahogyan itt egyes emberek ítélkeznek szinte más emberek véleménye felett, és kiosztják egymást. Mindeközben szerintem egyiknek sincsen annyi fogalma a politikáról (nemhogy Amerika politikájáról), hogy joga lenne emiatt szidni és lenézni a másikat.
2016. november 10. 16:33 #131
- törölt felhasználó -    
Egy nöt elnöknek ugyanmàr. Nèmetorszàgba Merkel kisasszony van nèzzètek mi lett belöle. A rengeteg sok bevàndorlò arab,török stb. Ausztriàba èlek ès itt is van elèg török meg arab de nem igen közösülnèk egyel sem mert tudom milyenek. Amikor Obamàt vàlasztottàk meg az sem volt jò az embereknek kèsöbb meg màr nyaltàk. Mindenkinek màs a politikai nèzetsège. Meg amugyis mièrt lenne hàborù? Trump csak amerikai elnöke nem pedig a vilàgè. Amugyis màr senkinek nem lenne ereje hàboruzni örül a vilàg ha megèl nem kell ez a fellàngolàs meg hajci-hö biggrin.gifD
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, lpmaskmancick, mikaelah
2016. november 10. 16:40 #132
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem mondom hogy Clinton jobb lett volna de egy nyíltan rasszista ,nőgyűlölő homofób férfi sem a legjobb választás
2016. november 10. 17:00 #133
- törölt felhasználó -    
Ez megint arról szól, hogy az idősebb emberek, akiknek már úgysem számít a jövő zenéje, kicsesznek a fiatalabbakkal akik előtt ott van a jövő, mint a Brexitnél.
Trump bácsiról pedig csak annyit, hogy aki lereagálja, hogy bocsánatot kér a nők megalázásáért, DE anno a Bill Clinton így meg úgy..... hát bocsánat de az egy igen gerinctelen emberre vall.
2016. november 10. 18:39 #134
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Hát igen Trump hülye és nem a legjobb választás, de mivel szerintem senki nem akar harmadik világháborút Hitlery miatt ezért lenyugodhatna már mindneki.
2016. november 10. 19:25 #135
Voillet
Voillet
visszatérő vendég
 
Státusz"Lannisters always pay their debts.,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 6
Azonosító: 223172
Offline offline
Trump jelképezi mindazt ami rossz Amerikában

Mindez olyan ,mintha mi meghagynánk a Jobbikot nyerni, ami sajnos szintén bekövetkezhet :/

Hillary lett volna a jobbik rossz
2016. november 10. 20:13 #136
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Homofób, rasszista, szexista, nőgyűlölő, még sorolhatnám. Utálom ezt az embert, tiszta szívemből. Annyira sok buta ember van itt a komment részlegben is lol (no offense). "Trump csak amerikai elnöke nem pedig a világé" - hiszed vagy nem, Amerika irányítja, befolyásolja kb. az egész világot. Szerintem meg sem kell magyaráznom.
Aki nem gazdag, fehér férfi, az retteg. Mert fél a jövőtől, hogy ez a szörnyeteg mit fog csinálni Amerikával, és ez végül kihat majd az egész világra. Hillary-nak rengeteg évnyi tapasztalata van, míg Trumpnak semmi. Gazdag, és kész. Ha ő nem tisztel senkit, ő hogy várja el, hogy az emberek őt tiszteljék?
A cikkben is megírták, Trump csupán az elektorok miatt nyert. És amikor látom a "az amerikaiak döntöttek így, fogadják el, ne nyavalyogjanak" szöveget, akkor annyira dühös leszek.
"Hilary 150 ezerrel több szavazatot kapott városonként" Az emberek Hillary-t akarták. A Trump követők pedig ugyanolyak ostoba, romlott emberek, mint ő maga.
Hillary sem tökéletes, de még mindig jobb Trumpnál, sokkal.

Szerintem nézzétek meg ezt, borzasztó..sad.gif

http://hvlsxy.tumblr.com/post/152996362425/as-warm-as-choco-the-french-netflix-uploaded


#imwithher
2016. november 10. 20:15 #137
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
(arról inkább nem is beszélek, hogy megerőszakolt egy 13 éves kislányt)
2016. november 10. 21:18 #138
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
sejteni lehetett, hogy igy lesz. nem ismerem egyik jeloltet sem, nem erdekel a politika, plane nem amerikae. de azt elismerem, hogy nyilvan ki fog hatni mindez europara es rank is. azt viszont nevetsegesnek tartom, hogy mindenhol ez a tema, hogy trump mennyire utalja a noket meg rasszista (meg jo hogy tobbek kozott floridaban is megszavaztak...) nem igaz, hogy 16-18-20 eves emberkeknek nincs jobb dolguk, mint a twitteren vagy barhol mashol politizalni es tolni a nagy feminista meg elfogado erveiket a szinesboruekkel vagy eppen muszlimokkal szemben(mintha talalkoztak volna eletuk soran barmikor is eggyel)...(van egy dolog, amiben esku tamogatnam trumpot, de persze itt nem fogom leirni, mi az). mostmar tok mindegy, ugysem tud senki ez ellen tenni semmit, plane nem tizeneves nem-amerikai allampolgarok, hiaba haborognak. ne legyunk mar naivak, nem kell minden netes forrast elhinni (magyarkent nyilvan nem tudhatjuk, milyen a helyzet sajat tapasztalatbol, az internet meg egy kesz szemetdomb).

engem speciel nem izgat, hogy amerikabol koltoznek fel kanadaba vagy hogy mi lesz a nem-amerikaiakkal az allamokban, mert nem az en dolgom mi lesz veluk, nem is erdekel es szerintem masnak is igy kene tennie...bar teny, hogy ez az ember nem tunik beszamithatonak, de clintonhoz kepest lehet pont azert szavaztak meg, hogy megvedje a nemzetet, megha nem tamogatott lepesekkel is...en nem vagyok donald trump ellenes, nem fogok eret vagni, mert mondom, ennyire nem melyedek bele a vilagpolitikaba, de majd meglatjuk, mi sul ki ebbol.

/egy no valoban nem elnoknek valo egyebkent, apa is nemetorszagban dolgozik, elvezi angela kevbenc menekultjeinek tarsasagat...szelsoseges es nem kedvezo arrafele az iranyitas elvileg/
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Harlow
2016. november 10. 21:32 #139
- törölt felhasználó -    
Idézet (Avie @ 2016.11.09. 18:33)
Én csak azt nem értem, hogy az emberek hogyan választhatnak meg egy rasszista, homofób, hímsoviniszta, borzasztóan tanulatlan (még lehetne sorolni) embert, és várják azt hogy minden oké legyen?
Fel tudják fogni, hogy azzal, hogy ő elnök, a nők, az lgbt+ társadalom tagjai, a színesbőrűek, konkrétan minden kisebbség élete veszélyben forog ezáltal?

teljesen egyetértek, de ahogy látom itt néhány hozzászóló sem értelmesebb. igenis kell vele foglalkozni mert ha a drága elnök elkezd harciaskodni más nemzetekkel vagy isten tudja mit csinál az kifog hatni az egész világra, már amerikában így is megzavarodtak egy nap alatt még jobban az emberek, ennek máshol is lesz nyoma később, nem csak ott. plusz mi elvárjuk, hogy velünk törődjenek más országok (pl. a bevándorlás témánál), de ilyenkor meg az van, hogy jaj hát amerika hol van ide, nem kell vele foglalkozni. gratulálok
2016. november 11. 00:24 #140
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (adamski @ 2016.11.10. 12:00)
Azt választják meg,akit akarnak,elvégre az Ő országuk.
Harmadik világháború meg nem lesz,ez úgy,ahogy van egy nagy hülyeség.Csak,mert az egyes országok nem mindenben értenek egyet,nem kell mindjárt mindenfélét összehordani,aminek ráadásul nincs is semmi alapja.USA,Oroszország,Nyugat-Európa már régóta szövetségesek,ezen nem változtat semmi.
Kétségbeesni és túldramatizálni a dolgokat teljesen felesleges.Csak,mert nem az lett az elnök,akit Mi akartunk,nem dől össze a világ és nem ér véget az eddigi életünk.Ez a "rettegés"-dolog pedig végképp röhejes.

A próféta szóljon belőled, és teljes szívemből remélem, hogy nem fogunk megélni egy újabb világháborút. Miből gondolod, hogy hülyeség lenne? Szerintem ezt te sem tudhatod, így ennyi erővel én is kijelenthetném, hogy hülyeség az amit leírtál. Ez a te véleményed, amit én elfogadok, de abszolút nem értek vele egyet. Trump az elmúlt pár hónapban nem csak az illegális bevándorlók kitoloncolására is reflektált, hanem a muszlimokra is. Többször tett olyan megjegyzést, amivel arra óhajt rávilágítani, hogy erőszakos úton akarja megállítani a terrorizmust. És mint tudjuk, az erőszak, erőszakot szül. Putyin agya is egyszer el fog durranni, és ezek ketten egymás keblére borulva fognak lőni, robbantani, ha az európai migráns válság nem fog megoldódni. Most ugyan elcsendesedett ez a téma, hisz már nem számít újdonságnak, de attól még Németországban és Európa északi térségében még mindig randalíroznak. A Republikánis párt (csak elég a wikit felütni) radikális és erőszakos. Ezért is nevettem a legtöbb hozzászóláson, mert az, hogy nem támogatják a homoszexuálisok házasságát, rasszisták stb., még mindig nem olyan súlyos az, amit alapvetően még támogatnak. Csakhogy néhány példát említsek - támogatják a fegyverjogokat és a fegyvertartást (Clinton részben itt b*szta el), ami mellett iskolákban (!) meg akarják szüntetni a fegyvermentes tereket, pluszban ellenzik az abortuszt, tehát minden nőnek meg kell szülnie a gyermekét, akár akarja, akár nem, akár el tudja látni, akár nem. Valamint a Republikánus párt neokonzervatív külpolitikát folytat, ami még nagyobb okot ad az aggodalomra. Lehet, hogy csak vaklárma és csupán csak az ördögöt festjük a falra, de akinek van némi gőze a Republikánus párt elmúlt száz éves politikájáról, annak a fejében jogosan fordul meg a háborúzás gondolata. Főleg, hogy George W. Bush robbantotta ki azt a háborút, ami jelenleg is folyik Afganisztán-Irak térségében a finomítatlan olaj okán. Szerintem elgondolkodtató, ha mindezeket górcső alá vesszük, és egyáltalán nem biztos az, hogy világbéke lesz az elkövetkezendő pár évben.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!